| Σχήμα αριθ. | BWT-3500 |
|---|---|
| Έλεγχος | PLC |
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 3500*3500*2100mm |
| Διάσταση τραπεζιού εργασίας | 2500*2000mm |
| Κεντρικός κινητήρας | 11kw |
| Μήκος καλωδίων | 20.6m |
|---|---|
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 3500*3500*2100mm |
| Πιστοποίηση | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Διάμετρος τροχού | 2200 χλστ |
| Ταχύτητα καλωδίων | 0-40m/s |
| Τάση | 380V |
|---|---|
| Βάρος | 2000KG |
| Χρήση | Γρανίτης, μάρμαρο, κόπτης φραγμών, γρανίτης και μάρμαρο, μάρμαρο γρανίτη πετρών |
| Όρος | Νέος |
| Διάσταση (l*w*h) | 2500*1100*1620mm |
| Σχήμα αριθ. | Ανακάλυψη 4-2000 |
|---|---|
| Έλεγχος | CNC |
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 3000*2000*1500mm |
| Διάσταση τραπεζιού εργασίας | 2500*1300 χλστ |
| Κεντρικός κινητήρας | 11kw |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Cnc-2500 |
|---|---|
| Έλεγχος | CNC |
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 3000*2000*1500mm |
| Διάσταση Worktable | 2500*1300mm |
| Κύρια μηχανή | 7.5kw |
| Σχήμα αριθ. | CNC-2000 |
|---|---|
| Έλεγχος | CNC |
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 3000*2000*1500mm |
| Διάσταση τραπεζιού εργασίας | 2500*1300 χλστ |
| Κεντρικός κινητήρας | 7.5kw |
| Χρόνος εγγύησης | ένα έτος |
|---|---|
| Ταχύτητα καλωδίων | 0-40m/s |
| Κατανάλωση νερού | 4m3/h |
| Έλεγχος | ΚΑΤ |
| Διάμετρος τροχού | 1600 χιλιοστά |
| Σχήμα αριθ. | ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ 5 |
|---|---|
| Ονομασία | Το καλώδιο διαμαντιών είδε τη μηχανή |
| Χρόνος εγγύησης | ένα έτος |
| Μέγεθος καλωδίου | 16.7M |
| Πακέτο μεταφοράς | Πλαστική συσκευασία, κατάλληλη για τη μεταφορά θάλασσας |
| Σχήμα αριθ. | Cnc-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Ταχύτητα καλωδίων | 0-40m/s |
| Μέγεθος καλωδίου | 16.7M |
| Ακαθάριστο βάρος | 5500 κιλά |
| Μέγεθος καροτσακιών | 1300*2500mm |
| Ακαθάριστο βάρος | 5500kg |
|---|---|
| Ονομασία | Το καλώδιο διαμαντιών είδε τη μηχανή |
| Διάμετρος ροδών | 1600mm |
| Πακέτο μεταφοράς | Πλαστική συσκευασία, κατάλληλη για τη μεταφορά θάλασσας |
| Πιστοποίηση | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |