| Διαμορφώστε το αριθ. | Cnc-2500 |
|---|---|
| Έλεγχος | CNC |
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 3000*2500*1500mm |
| Διάσταση Worktable | 2500*1300mm |
| Κύρια μηχανή | 7.5kw |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Cnc-3500 |
|---|---|
| Έλεγχος | CNC |
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 3500*3500*2100mm |
| Διάσταση Worktable | 2500*2000mm |
| Κύρια μηχανή | 15kw |
| Διάσταση του σχεδίου | 6500*6300*3800mm |
|---|---|
| Κατανάλωση νερού | 6m3/H |
| Δύναμη | 5.5KW |
| Κωδικός ΕΣ | 84641090 |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικό μαρμάρινο, κόψιμο γρανίτη, πέτρα |
| λέξεις-κλειδιά | Πριόνι καλωδίων διαμαντιών |
|---|---|
| Τύπος χαντρών | Διαμάντι |
| Αξία | ΠΡΩΤΗΣ ΤΆΞΕΩΣ, αίτημα του πελάτη |
| Έλεγχος | ΚΑΤ |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Μέγεθος καλωδίου | 14.7/15.7/16.7m |
| Κατανάλωση νερού | 3M3/h |
| Τύπος ελέγχου | ΚΑΤ |
| ακρίβεια κοπής | Υψηλή |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | Western Union, T/T, D/P, L/C, D/A |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Jinjiang, Fujian, Κίνα |
| Μάρκα | Xianda Machinery |
| Κατανάλωση νερού | 6m3/H |
|---|---|
| Πιστοποίηση | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Τέμνουσα δυνατότητα | Υψηλή ταχύτητα |
| Σχήμα αριθ. | Bwt-3500-18/21 |
| Χρόνος εγγύησης | Ενας χρόνος |
| Πλεονέκτημα | Πολυ λειτουργία με την καλή ποιότητα και την τιμή |
|---|---|
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 3500*3000*2100 |
| Διάσταση τραπεζιού εργασίας | 2500X2000mm |
| Πιστοποίηση | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Κλειστές λέξεις | Πέτρινη μηχανή |
| Σχήμα αριθ. | BWT-3500 |
|---|---|
| Τέμνουσα δυνατότητα | Υψηλή ταχύτητα |
| Έλεγχος | PLC |
| Μήκος καλωδίων | 20.6m |
| Περιστροφή Worktable (προαιρετική) | 360° |
| Ταχύτητα καλωδίων | 0-40m/s |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 1600 χιλιοστά |
| Ακαθάριστο βάρος | 6000KG |
| Κατανάλωση νερού | 4m3/h |
| Πιστοποίηση | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |