| Ταχύτητα καλωδίων | 0-40m/s |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 1600 χιλιοστά |
| Ακαθάριστο βάρος | 6000KG |
| Κατανάλωση νερού | 4m3/h |
| Πιστοποίηση | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Μήκος καλωδίου | 10 μ. |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 6000 κιλά |
| Μέγιστο μέγεθος επεξεργασίας | 2000*3000*1500mm |
| Λέξεις κλειδιά | Πέτρινο μηχάνημα |
| Ταχύτητα καλωδίων | 0-40m/s |
| Πιστοποίηση | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
|---|---|
| Κατανάλωση νερού | 4m3/h |
| Ταχύτητα καλωδίων | 0-40m/s |
| Κεντρικός κινητήρας | 11 kW |
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 2000*3000*1500mm |
| Μήκος καλωδίου | 19,1μ |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 10500KG |
| Μέγιστο μέγεθος επεξεργασίας | 3500*3500*2200 χλστ |
| Λέξεις κλειδιά | Πέτρινο μηχάνημα |
| Ταχύτητα καλωδίων | 20-40m/s |
| Ταχύτητα καλωδίων | 0-40m/s |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 1600mm |
| μικτό βάρος | 6000 κιλά |
| Κατανάλωση νερού | 6m3/H |
| Πιστοποίηση | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Διάμετρος τροχού | 1600 χιλιοστά |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Πέτρινη μηχανή |
| Κατανάλωση νερού | 6m3/H |
| Ταχύτητα καλωδίων | 0-40m/s |
| Ακαθάριστο βάρος | 9300kg |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Cnc-3000 |
|---|---|
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 3000*3000*1500mm |
| Διάσταση Worktable | 2500*1300mm |
| Κύρια μηχανή | 7.5kw |
| Ακαθάριστη μηχανή | 11kw |
| Πακέτο μεταφοράς | Πλαστική συσκευασία, κατάλληλη για τη μεταφορά θάλασσας |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Πέτρινη μηχανή |
| Ακαθάριστο βάρος | 5500kg |
| Ταχύτητα καλωδίων | 0-40m/s |
| Έλεγχος | ΚΑΤ |
| Ακαθάριστο βάρος | 8000 κιλά |
|---|---|
| Κεντρικός κινητήρας | 11 kW |
| Ταχύτητα καλωδίων | 0-40m/s |
| Κλειστές λέξεις | Πέτρινη μηχανή |
| Διάμετρος τροχού | 1600 χιλιοστά |
| Πιστοποίηση | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
|---|---|
| Τέμνουσα απόσταση | 1750mm |
| Ακαθάριστο βάρος | 3000kg |
| Πακέτο μεταφοράς | Πλαστική συσκευασία, κατάλληλη για τη μεταφορά θάλασσας |
| Κεντρικός κινητήρας | 45kw |