| Μοντέλο | Αναπτύξτε 450 / 450 L / 450-MC |
|---|---|
| Κωδικός HS | 84641090 |
| Μέγιστη διάμετρος λεπίδας | 450mm |
| Κύριος κινητήρας | 15kW |
| Διάσταση τραπεζιού εργασίας | 3200*2000mm |
| Ταχύτητα καλωδίων | 0-40m/s |
|---|---|
| Ονομασία | Το καλώδιο διαμαντιών είδε τη μηχανή |
| Κατανάλωση νερού | 4m3/h |
| Πιστοποίηση | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Διάμετρος τροχού | 1600 χιλιοστά |