| Διαμορφώστε το αριθ. | Apm-350-2000-10 |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματος |
| Τέμνουσα δυνατότητα | Υψηλή ταχύτητα |
| Έλεγχος | CNC |
| Διάμετρος επεξεργασίας | 350-2000 |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Chm-200/300-2 |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματος |
| Τέμνουσα δυνατότητα | Υψηλή ταχύτητα |
| Έλεγχος | CNC |
| Διάμετρος λεπίδων | 500mm |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Apm-350-2000 |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματος |
| Τέμνουσα δυνατότητα | Υψηλή ταχύτητα |
| Έλεγχος | CNC |
| Διάμετρος επεξεργασίας | 350-2000 |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Cnc-2000 |
|---|---|
| Έλεγχος | CNC |
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 3000*2500*1500mm |
| Διάσταση Worktable | 2500*1300mm |
| Κύρια μηχανή | 11kw |
| Πλεονέκτημα | Πολυ λειτουργία με την καλή ποιότητα και την τιμή |
|---|---|
| Ανώτατη διάμετρος του κυλίνδρου | 2500mm |
| Χρόνος εγγύησης | Ενας χρόνος |
| Κατανάλωση νερού | 8m3/h |
| Ανώτατο κάθετο ταξίδι ανύψωσης | 1500mm |
| Σχήμα αριθ. | Discover4-2000 |
|---|---|
| Έλεγχος | CNC |
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 3000*2000*1500mm |
| Διάσταση τραπεζιού εργασίας | 2500*1300 χλστ |
| Κεντρικός κινητήρας | 7.5kw |
| Διάμετρος τροχού | 1600 χιλιοστά |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου. | Cnc-2000/2500/3000 |
| Έλεγχος | ΚΑΤ |
| Κατανάλωση νερού | 4m3/h |
| Ονομασία | Ανακάλυψη 4-2000/2500/3000 |
| Ονομασία | Ανακάλυψη 4-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Έλεγχος | ΚΑΤ |
| Σχήμα αριθ. | Cnc-2000/2500/3000 |
| Ταχύτητα καλωδίων | 0-40m/s |
| Πακέτο μεταφοράς | Πλαστική συσκευασία, κατάλληλη για τη μεταφορά θάλασσας |
| Σχήμα αριθ. | Δοκιμαστικό σήμα |
|---|---|
| Πακέτο μεταφοράς | Πλαστική συσκευασία, κατάλληλη για τη μεταφορά θάλασσας |
| Έλεγχος | ΚΑΤ |
| Μέγεθος καλωδίου | 19.2m |
| Πιστοποίηση | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Χρόνος παράδοσης | 45 ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Jinjiang, Fujian, Κίνα |
| Μάρκα | Xianda Machinery |