| Έλεγχος | PLC |
|---|---|
| Ακαθάριστο βάρος | 6000KG |
| Πιστοποίηση | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Κλειστές λέξεις | Πέτρινη μηχανή |
| Σχήμα αριθ. | RSM-3000-15 / RSM-3500-18/21 |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Yhjj-600-2000 |
|---|---|
| Έλεγχος | PLC |
| Ακαθάριστη μηχανή | 11kw |
| Κατανάλωση νερού | 4m3/H |
| Ακαθάριστο βάρος | 4500kgs |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Chjj-1500 |
|---|---|
| Έλεγχος | CNC |
| Ακαθάριστη μηχανή | 11kw |
| Κατανάλωση νερού | 4m3/H |
| Ακαθάριστο βάρος | 5000KGS |
| Σχήμα αριθ. | BWT-3500 |
|---|---|
| Έλεγχος | PLC |
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 3500*3500*2100mm |
| Διάσταση τραπεζιού εργασίας | 2500*2000mm |
| Κεντρικός κινητήρας | 11kw |
| Διάμετρος λεπίδων | 350600mm |
|---|---|
| Μέγεθος καροτσακιών | 1300*3000mm/1400*3500mm |
| Μέγιστη διαδρομή ανύψωσης κοπής βάθους πλαισίου κοπής | 600 χιλιοστά |
| Ανώτατο μήκος επεξεργασίας | 3500mm |
| Κεντρικός κινητήρας | 15kw |
| Πιστοποίηση | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Πέτρινη μηχανή |
| Κεντρικός κινητήρας | 15KW |
| Έλεγχος | ΚΑΤ |
| Χρόνος εγγύησης | Ένα χρόνο |
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 3400*2000*180mm |
|---|---|
| Κύριος κινητήρας | 15kw |
| Κατανάλωση νερού | 3m ³ /H |
| Διάμετρος λεπίδας | 350600mm |
| Μέγεθος καροτσακιών | 1300*3000mm/1400*3500mm |
| Διάμετρος λεπίδων | 350600mm |
|---|---|
| Μέγεθος καροτσακιών | 1400*3000 |
| Μέγιστη διαδρομή ανύψωσης κοπής βάθους πλαισίου κοπής | 400 χιλιοστά |
| Ανώτατο μήκος επεξεργασίας | 3000mm |
| Κεντρικός κινητήρας | 15kw |
| Διάμετρος λεπίδων | 350600mm |
|---|---|
| Μέγεθος καροτσακιών | 1300*3000mm/1400*3500mm |
| Μέγιστη διαδρομή ανύψωσης κοπής βάθους πλαισίου κοπής | 600 χιλιοστά |
| Ανώτατο μήκος επεξεργασίας | 3500mm |
| Κεντρικός κινητήρας | 15kw |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Blmm-1700MAX |
|---|---|
| Έλεγχος | CNC |
| Χρήση για | Κόβοντας σχεδιάζοντας περίγραμμα τις γραμμές, στήλη, πλάκα στηλών |
| Εμπορικό σήμα | ΜΗΧΑΝΉΜΑΤΑ XIANDA |
| Προέλευση | Jinjiang, Fujian, Κίνα |