| Διαμορφώστε το αριθ. | scm-300/600-2 |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματος |
| Τέμνουσα δυνατότητα | Υψηλή ταχύτητα |
| Έλεγχος | CNC |
| Διάμετρος λεπίδων | 600mm |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Jinjiang, Fujian, Κίνα |
| Μάρκα | Xianda Machinery |
| Χρόνος παράδοσης | 45 ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ, L/C, D/P, D/A |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Jinjiang, Fujian, Κίνα |
| Μάρκα | Xianda Machinery |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | D/P, D/A, L/C, T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Jinjiang, Fujian, Κίνα |
| Μάρκα | Xianda Machinery |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/c, d/a, t/t, d/p |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 SET/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Φουτζιάν Κίνα |
| Μάρκα | Xianda |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Jinjiang, Fujian, Κίνα |
| Μάρκα | Xianda Machinery |
| Τύπος | πριόνι καλωδίων διαμαντιών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κοπή, εξόρυξη γρανίτη |
| Υλικό | Διαμάντι, χάλυβας, πριόνι καλωδίων διαμαντιών, λάστιχο |
| Χρήση | Γρανίτης που εξορύσσει, κοπή βράχου, πέτρινη γλυπτική, πριόνι καλωδίων διαμαντιών |
| Όνομα προϊόντων | πριόνι καλωδίων διαμαντιών λατομείων σχοινιών 11.5mm γρήγορο τέμνον, πριόνι καλωδίων διαμαντιών μικρ |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Fcm-300/600-1000 |
|---|---|
| Έλεγχος | CNC |
| Όνομα | Πέτρινη τέμνουσα μηχανή (μηχανή πριονιών καλωδίων διαμαντιών) |
| Λειτουργία | Τέμνοντες μάρμαρο, γρανίτης, πλάκα, φύση Stone, κ.λπ. |
| Κύρια μηχανή | 7.5kw |
| Διαμορφώστε το αριθ. | SEM-1625 |
|---|---|
| Έλεγχος | CNC |
| Όνομα | Πέτρινη τέμνουσα μηχανή (μηχανή πριονιών καλωδίων διαμαντιών) |
| Λειτουργία | Τέμνοντες μάρμαρο, γρανίτης, πλάκα, φύση Stone, κ.λπ. |
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 1600*2500mm |
| Ταχύτητα καλωδίων | 0-40m/s |
|---|---|
| Ακαθάριστο βάρος | 7200kg |
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 3000*3000*1500 χιλιοστά |
| Ονομασία | Το καλώδιο διαμαντιών είδε τη μηχανή |
| Σχήμα αριθ. | Δοκιμαστικό σήμα |