| Τύπος | Χειροκίνητη μηχανή γυαλίσματος πέτρας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κοπή, γρανίτη, μάρμαρο, άμμο και σκυρόδεμα |
| Χρήση | Υγρή/ ξηρή κοπή |
| Πλεονέκτημα | Ανθεκτική δομή, εύκολη λειτουργία, γρήγορη κοπή |
| Τύπος επιχείρησης | Παρασκευαστής,Εμπορική Εταιρεία,Εξαγωγέας και Εμπορεύων |
| Μοντέλο | ST-1T |
|---|---|
| Μέγιστη ικανότητα ανύψωσης | 1 τόνος |
| Έκρηξη | 3.3m (προσαρμόσιμο) |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Προστασία από υπερφόρτωση, διακοπή έκτακτης ανάγκης, διακόπτης ορίων |
| Λειτουργία λειτουργίας | Ασύρματο τηλεχειριστήριο + Χειροκίνητος πίνακας ελέγχου |
| Τύπος | πριόνι καλωδίων διαμαντιών |
|---|---|
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ | Κοπή, μάρμαρο |
| Υλικό | Διαμάντι, χάλυβας, πριόνι καλωδίων διαμαντιών, λάστιχο/πλαστικό |
| χρήση | Κοπή βράχου, πέτρινη γλυπτική, πριόνι καλωδίων διαμαντιών |
| Όνομα προϊόντων | πριόνι καλωδίων διαμαντιών λατομείων σχοινιών 8.8mm γρήγορο τέμνον, πριόνι καλωδίων διαμαντιών μικρώ |
| Τύπος | πριόνι καλωδίων διαμαντιών |
|---|---|
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ | Κοπή, σάλτσα φραγμών γρανίτη |
| Υλικό | Διαμάντι, χάλυβας, πριόνι καλωδίων διαμαντιών, πλαστικό |
| χρήση | Κοπή βράχου, πέτρινη γλυπτική, πριόνι καλωδίων διαμαντιών, σάλτσα φραγμών |
| Όνομα προϊόντων | πριόνι καλωδίων διαμαντιών λατομείων σχοινιών 11mm γρήγορο τέμνον, πριόνι καλωδίων διαμαντιών μικρών |
| Τύπος | πριόνι καλωδίων διαμαντιών |
|---|---|
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ | Κόβοντας, ενισχυμένο Concrerte |
| Υλικό | Διαμάντι, χάλυβας, πριόνι καλωδίων διαμαντιών, λάστιχο |
| χρήση | Ενισχυμένο Concrerte, κοπή βράχου, πέτρινη γλυπτική, πριόνι καλωδίων διαμαντιών |
| Όνομα προϊόντων | πριόνι καλωδίων διαμαντιών 11.5mm γρήγορο τέμνον ενισχυμένο σχοινί Concrerte, πριόνι καλωδίων διαμαν |
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 2000*3000*1500mm/2500*3000*1500mm/3000*3000*1500mm |
|---|---|
| Τύπος | Το καλώδιο διαμαντιών είδε τη μηχανή |
| Διάμετρος τροχού | 1600 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | Στερεά πέτρα |
| Πλεονέκτημα | Γρήγορη ταχύτητα κοπής |
| Διάμετρος τροχού | 1600 χιλιοστά |
|---|---|
| Τύπος | Το καλώδιο διαμαντιών είδε τη μηχανή |
| Εφαρμογή | Μαρμάρινο, γρανίτη, σκυρόδεμα, πέτρες. |
| Κεντρικός κινητήρας | 11 kW |
| Ταχύτητα καλωδίων | 0-40m/s |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Acm-2515 |
|---|---|
| Κύρια μηχανή | 7.5kw |
| Αριθμός αξόνων | 1PC |
| Ακαθάριστο βάρος | 2000KG |
| Κατανάλωση νερού | 1m3/H |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Cnc-2500 |
|---|---|
| έλεγχος | CNC |
| Όνομα | Πέτρινη τέμνουσα μηχανή (μηχανή πριονιών καλωδίων διαμαντιών) |
| Λειτουργία | Τέμνοντες μάρμαρο, γρανίτης, πλάκα, φύση Stone, κ.λπ. |
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 3000*2000*1500mm |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή σχοινιών πριονιών καλωδίων |
|---|---|
| Κύρια μηχανή | 7.5kw |
| Διάσταση περιλήψεων | 6500*6300*3800mm |
| Κατανάλωση νερού | 4m3/H |
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 3000*2000*1500mm |