| Χρόνος παράδοσης | 45 ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Jinjiang, Fujian, Κίνα |
| Μάρκα | Xianda Machinery |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/C, D/A, T/T, Western Union, D/P |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Jinjiang, Fujian, Κίνα |
| Μάρκα | Xianda Machinery |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Xianda |
| Στον βαθμό περιστροφής | 360° (προαιρετικό) |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Υλικό λεπίδας | Διαμάντι |
| Μέγιστη διάμετρος λεπίδων | 500 χιλιοστά |
|---|---|
| Μέγιστη διάμετρος επεξεργασίας | 250/2PCS 500/1PCS |
| Κεντρικός κινητήρας | 11/15 kw |
| Ακαθάριστη δύναμη | 16/20KW |
| Consumotion νερού | 3M3/h |
| Αριστερό και δεξιό ταξίδι | 3800-3200 χιλιοστά |
|---|---|
| Ακαθάριστη δύναμη | 57-77kw |
| Ταχύτητα κοπής | Υψηλή ταχύτητα |
| Τύπος | CNC τέμνουσα μηχανή |
| Διάμετρος λεπίδων | 2200-2800 mm |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | Western Union, D/P, D/A, L/C, T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολο / έτος |
| Τόπος καταγωγής | Φουτζιάν Κίνα |
| Μάρκα | Xianda |
| Μέγιστη διάμετρος λεπίδων | 500 χιλιοστά |
|---|---|
| Μέγιστη διάμετρος επεξεργασίας | 200/4PCS 400/2PCS |
| Κεντρικός κινητήρας | 11*2/15*2kw |
| Ακαθάριστη δύναμη | 29.5/37.5KW |
| Consumotion νερού | 6m3/H |
| Μέγιστη διάμετρος λεπίδων | 600 χιλιοστά |
|---|---|
| Μέγιστη διάμετρος επεξεργασίας | 300/2PCS 600/1CS |
| Κεντρικός κινητήρας | 11/15 kw |
| Ακαθάριστη δύναμη | 17.5/21.5KW |
| Consumotion νερού | 3M3/h |
| Ανώτατο τέμνον Diamension | 2500mm |
|---|---|
| Μέγιστο ύψος κοπής | 1150mm |
| Κεντρικός κινητήρας | 11kw |
| Ακαθάριστη μηχανή | 15kw |
| Διάσταση περιλήψεων | 4300*2500*3400mm |
| Μέγιστη διάμετρος λεπίδων | 500 χιλιοστά |
|---|---|
| Μέγιστη διάμετρος επεξεργασίας | 200/2PCS 400/1PCS |
| μήκος επεξεργασίας | 5001500mm |
| Κεντρικός κινητήρας | 11/15 kw |
| Ακαθάριστη δύναμη | 15.5/19.5KW |