| Διαμορφώστε το αριθ. | Yhqj-2500 |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματος |
| Τέμνουσα δυνατότητα | Υψηλή ταχύτητα |
| Έλεγχος | CNC |
| Ανώτατη διάμετρος του κυλίνδρου | 2500 |
| Διαμορφώστε το αριθ. | DRC-250/500-2 |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματος |
| Τέμνουσα δυνατότητα | Υψηλή ταχύτητα |
| Έλεγχος | CNC |
| Διάμετρος λεπίδων | 500mm |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | Α/Χ, Δ/Π, Τ/Τ, Δ/Α, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Jinjiang, Fujian, Κίνα |
| Μάρκα | Xianda Machinery |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Cnc-3000 |
|---|---|
| Έλεγχος | CNC |
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 3000*3000*1500mm |
| Διάσταση Worktable | 2500*1300mm |
| Κύρια μηχανή | 7.5kw |
| Κεντρικός κινητήρας | 11 kW |
|---|---|
| Μέγεθος καροτσακιών | 1300*2500mm |
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 2000*3000*1500mm |
| Ταχύτητα καλωδίων | 0-40m/s |
| Αριθμός μοντέλου. | Cnc-2000/2500/3000 |
| Κατανάλωση νερού | 6m3/H |
|---|---|
| Χρώμα | μπλε και κίτρινος |
| Spindle | 15KW |
| Κωδικός ΕΣ | 84641090 |
| Βασικά σημεία πώλησης | Ανταγωνιστική τιμή, αυτόματη |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Cnc-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Έλεγχος | CNC |
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 3000*2000*1500mm |
| Διάσταση Worktable | 2500*1300mm |
| Κύρια μηχανή | 7.5kw |
| Στήλη της διαμέτρου | >600mm |
|---|---|
| Μέγιστο ύψος κοπής | 1500mm |
| Ανώτατο τέμνον πλάτος | 1300mm |
| Διάσταση περιλήψεων | 6300*5200*3200mm |
| Κεντρικός κινητήρας | 4kw |
| Rotation Degree | 360 |
|---|---|
| Water Consumption | 6m3/H |
| Wire Speed | 0-40m/S |
| Key Selling Points | Competitive Price, Automatic |
| Spindle | 15KW |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Jinjiang, Fujian, Κίνα |
| Μάρκα | Xianda Machinery |