| Διαμορφώστε το αριθ. | Pem-3015 |
|---|---|
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 1300*3000mm |
| Κύρια μηχανή | 5.5kw |
| Αριθμός αξόνων | 1PC |
| Ακαθάριστο βάρος | 2000KG |
| Διάμετρος τροχού | 1900 mm/2200 mm |
|---|---|
| Τύπος | Το καλώδιο διαμαντιών είδε τη μηχανή |
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 3500*3000*1800/3500*3500*2100mm |
| Μέγεθος καροτσακιών | 1800*2000/2000*2500 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | Μαρμάρινο, γρανίτη, πέτρες. |
| Gross weight | 5500kg |
|---|---|
| Wheel diameter | 1600mm |
| Πιστοποίηση | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
| Name | Diamond Wire Saw Machine |
| Τύπος | Πριόνι καλωδίων διαμαντιών |
|---|---|
| Βαθμός | ΠΡΩΤΗΣ ΤΆΞΕΩΣ, αίτημα του πελάτη |
| Πακέτο | πλαστική ταινία + χαρτοκιβώτιο |
| Μήκος | 10–50 μ |
| Υλικό | Διαμαντένιες χάντρες και σύρμα από χάλυβα |
| Τύπος | Μέρη ηλεκτρικών εργαλείων, Μέρη κατασκευαστικών εργαλείων, Μέρη χειροσκευαστικών εργαλείων, πριονίδι |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σκοπή, Γρανίτης, Μαρμάριος, Αμμολιθός και Σιδηρουργική Σκοπή, Ασφαλτός |
| Υλικό | Διαμάντι,χάλυβας,διαμάντι και άλλα συστατικά,διαμάντι αλεξίπτωτο πριόνι,καουτσούκ/πλαστικό |
| Χρήση | Κριτική σε υγρή/ξηρή κατάσταση, μόνο σε υγρή κατάσταση, κοπή σε βράχο, σκαλιστική σε πέτρα, πριονιστ |
| Όνομα προϊόντος | 8.8mm Γρήγορη σχοινιά λατομείων διαμαντιών, πριόνι με συρματόσχοινα διαμαντιού για κοπή γρανίτη, μικ |
| Όνομα προϊόντων | Πέτρινος χαράζοντας CNC δρομολογητής |
|---|---|
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας (L*W*H) | 3000*2000*1500mm |
| Κύρια μηχανή | 7.5kw |
| Ακαθάριστη μηχανή | 11kw |
| Διάσταση περιλήψεων (L*W*H) | 6500*6300*3800mm |
| Λειτουργία | ΠΕΤΡΟΚΟΠΗ,Λατομική πέτρα |
|---|---|
| Διάσταση τραπεζιού εργασίας | 3400*2000 |
| Μοντέλο Αρ | Expand600H /HL |
| Κατανάλωση νερού | 2 m³/h |
| Η τάση της πηγής | 380V |
| Διάσταση του σχεδίου | 6500*6300*3800mm |
|---|---|
| Κατανάλωση νερού | 6m3/H |
| Δύναμη | 5.5KW |
| Κωδικός ΕΣ | 84641090 |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική Τεχνική Τεχνική, Τεχνική Τεχνική, Τεχνική Τεχνική, Τεχνική Τεχνική |
| Μήκος καλωδίων | 16.7M |
|---|---|
| Ακαθάριστο βάρος | 6000KG |
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 2000*3000*1500mm |
| Κλειστές λέξεις | Πέτρινη μηχανή |
| Ταχύτητα καλωδίων | 0-40m/s |
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 3500*3500*2100mm |
|---|---|
| Χρόνος εγγύησης | Ενας χρόνος |
| Διάμετρος τροχού | 2200 χλστ |
| Μέγεθος καροτσακιών | 2000*2500mm |
| Πιστοποίηση | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |