| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/C, D/P, T/T, Western Union, D/A |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Jinjiang, Fujian, Κίνα |
| Μάρκα | Xianda Machinery |
| Χρόνος παράδοσης | 45 ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/c, d/a, d/p, t/t |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Jinjiang, Fujian, Κίνα |
| Μάρκα | Xianda Machinery |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Jinjiang, Fujian, Κίνα |
| Μάρκα | Xianda Machinery |
| Ανώτατη διάμετρος επεξεργασίας (3 PC) | 4501400MM |
|---|---|
| Μέγεθος Worktable | 3500*1200mm |
| Κεντρικός κινητήρας | 7.5kw |
| Ακαθάριστη μηχανή | 12.5Kw |
| Διάσταση περιλήψεων | 6500*2800*2800mm |
| Διάσταση τραπεζιού εργασίας | 1300*2500mm |
|---|---|
| Ύψος τροφών | ≤350mm |
| Ταχύτητα αέρα | 15m/min |
| Αριθμός αξόνων | 1pcs |
| Δύναμη αξόνων | 5.5KW |
| Διάσταση τραπεζιού εργασίας | 1800*2500mm |
|---|---|
| Ύψος τροφών | ≤350mm |
| Ταχύτητα αέρα | 15m/min |
| Αριθμός αξόνων | 2PCS |
| Δύναμη αξόνων | 7,5*2KW |
| Διάσταση τραπεζιού εργασίας | 3000*1500mm |
|---|---|
| Ύψος τροφών | ≤350mm |
| Ταχύτητα αέρα | 13m/min |
| Αριθμός αξόνων | 3PCS |
| Δύναμη αξόνων | 5,5*3kw |
| Μέγιστη διάμετρος επεξεργασίας | 300mm |
|---|---|
| Ανώτατο μήκος επεξεργασίας | 2500mm |
| Αριθμός αξόνων | 2PCS |
| Sculpted Spindle Power | 7.5kw |
| Ισχύς άξονα τραχείας δίσκου | 7.5kw |
| Μέγιστο πάχος επεξεργασίας | 300mm |
|---|---|
| Ανώτατο μήκος επεξεργασίας | 2500mm |
| Περιοδικό Εργαλείο | 5+5nr |
| Δύναμη αξόνων | 11kw |
| Ταχύτητα μηχανών αξόνων | 118000R.P.M |
| Διάσταση τραπεζιού εργασίας | 2500*1500 χλστ |
|---|---|
| Ύψος τροφών | ≤650mm |
| Ταχύτητα αέρα | 13m/min |
| Αριθμός αξόνων | 1pcs |
| Δύναμη αξόνων | 7.5kw |