| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 2600mm*3000mm*1500mm |
|---|---|
| Μέγεθος καροτσακιών | 1400 mm*2000 mm |
| πριόνι καλωδίων | 0-40m/s |
| Κεντρικός κινητήρας | 11 kW |
| Διάσταση του σχεδίου | 8000mm*7000mm*4250mm |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/C, D/A, D/P, Western Union, T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Jinjiang, Fujian, Κίνα |
| Μάρκα | Xianda Machinery |
| Σχήμα αριθ. | Zmfx-2500 |
|---|---|
| Έλεγχος | ΠΛΚ |
| Ανώτατο τέμνον Diamension | Φ2500mm |
| Μέγιστο ύψος κοπής | 1150mm |
| Κεντρικός κινητήρας | 11 kW |
| εγγύηση | Ένα χρόνο |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Εμπορικό σήμα | Xianda |
| Ελεγχος | ΚΑΤ |
| Στον βαθμό περιστροφής | 360° (προαιρετικό) |
| Μοντέλο | BLMM-1800MAX-A/B |
|---|---|
| Σειρά διαμέτρων λεπίδων | 400700mm |
| Επιφάνεια κοπής | Επίπεδη/τόξο |
| Κατάσταση | Νέος |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χρόνος παράδοσης | 45 ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | D/A,D/P,T/T,Western Union,L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Jinjiang, Fujian, Κίνα |
| Μάρκα | Xianda Machinery |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Jinjiang, Fujian, Κίνα |
| Μάρκα | Xianda Machinery |
| Χρόνος παράδοσης | 45 ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Jinjiang, Fujian, Κίνα |
| Μάρκα | Xianda Machinery |
| Μοντέλο | ST-1T |
|---|---|
| Βαθμός | ΠΡΩΤΗΣ ΤΆΞΕΩΣ, αίτημα του πελάτη |
| Λέξεις -κλειδιά | Γερανός ενιαίου βραχίονα |
| Μέγιστο βάρος ανύψωσης | 1000kg (προσαρμοσμένο) |
| Χρήση | Πέτρα ανύψωσης |
| Διάμετρος λεπίδων | 350600mm |
|---|---|
| Μέγεθος καροτσακιών | 1800*3500 |
| Μέγιστη διαδρομή ανύψωσης κοπής βάθους πλαισίου κοπής | 450mm |
| Ανώτατο μήκος επεξεργασίας | 3500mm |
| Κεντρικός κινητήρας | 15/18,5 kw |