| Διάμετρος τροχού | 1600 χιλιοστά |
|---|---|
| Τύπος | Το καλώδιο διαμαντιών είδε τη μηχανή |
| Εφαρμογή | Μαρμάρινο, γρανίτη, σκυρόδεμα, πέτρες. |
| Κεντρικός κινητήρας | 11 kW |
| Ταχύτητα καλωδίων | 0-40m/s |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Acm-2515 |
|---|---|
| Κύρια μηχανή | 7.5kw |
| Αριθμός αξόνων | 1PC |
| Ακαθάριστο βάρος | 2000KG |
| Κατανάλωση νερού | 1m3/H |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Cnc-2500 |
|---|---|
| έλεγχος | CNC |
| Όνομα | Πέτρινη τέμνουσα μηχανή (μηχανή πριονιών καλωδίων διαμαντιών) |
| Λειτουργία | Τέμνοντες μάρμαρο, γρανίτης, πλάκα, φύση Stone, κ.λπ. |
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 3000*2000*1500mm |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή σχοινιών πριονιών καλωδίων |
|---|---|
| Κύρια μηχανή | 7.5kw |
| Διάσταση περιλήψεων | 6500*6300*3800mm |
| Κατανάλωση νερού | 4m3/H |
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 3000*2000*1500mm |
| Κύρια μηχανή | 7.5kw |
|---|---|
| Αριθμός αξόνων | 1PC |
| Ακαθάριστο βάρος | 2000KG |
| Κατανάλωση νερού | 1m3/H |
| Τύπος ελέγχου | CNC |
| Όνομα προϊόντων | cnc χαράζοντας μηχανή πετρών |
|---|---|
| Ταχύτητα καλωδίων | 0 35m το /S |
| Ακαθάριστο βάρος | 10500Kg |
| Διάσταση Worktable | 2500*2000mm |
| Ακαθάριστη μηχανή | 18kW |
| Διάμετρος λεπίδων | 350600mm |
|---|---|
| Μέγεθος καροτσακιών | 1600*3500 χλστ |
| Μέγιστη διαδρομή ανύψωσης κοπής βάθους πλαισίου κοπής | 800 χλστ |
| Κεντρικός κινητήρας | 18.5KW |
| Ακαθάριστη δύναμη | 23.5KW |
| Διάμετρος λεπίδων | 400700mm |
|---|---|
| Μέγεθος καροτσακιών | 1800*3500*2 τεμ |
| Μέγιστη διαδρομή ανύψωσης κοπής βάθους πλαισίου κοπής | 600 χιλιοστά |
| Ανώτατο μήκος επεξεργασίας | 3500mm |
| Κεντρικός κινητήρας | 18,5*2/22*2kw |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Ccm-300/600-2 |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματος |
| Τέμνουσα δυνατότητα | Υψηλή ταχύτητα |
| Έλεγχος | CNC |
| Διάμετρος λεπίδων | 600mm |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Apm-350-2000-10 |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματος |
| Τέμνουσα δυνατότητα | Υψηλή ταχύτητα |
| Έλεγχος | CNC |
| Διάμετρος επεξεργασίας | 350-2000 |