| Διαμορφώστε το αριθ. | Pem-2515 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Τέχνη & τέχνη |
| Όνομα | Πέτρινη τέμνουσα μηχανή (μηχανή πριονιών καλωδίων διαμαντιών) |
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 1300*2500mm |
| Κύρια μηχανή | 5.5kw |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Pem-3015 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Τέχνη & τέχνη |
| Όνομα | Πέτρινη τέμνουσα μηχανή (μηχανή πριονιών καλωδίων διαμαντιών) |
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 1300*2500mm |
| Κύρια μηχανή | 5.5kw |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Acm-3015-2Q |
|---|---|
| Κύρια μηχανή | 7.5kw |
| Αριθμός αξόνων | 1PC |
| Ακαθάριστο βάρος | 2000KG |
| Κατανάλωση νερού | 1m3/H |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Pem-3015-4D |
|---|---|
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 1300*2500mm |
| Κύρια μηχανή | 5.5kw |
| Αριθμός αξόνων | 1PC |
| Ακαθάριστο βάρος | 2000KG |
| Πιστοποίηση | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
|---|---|
| Κατανάλωση νερού | 4m3/h |
| Κλειστές λέξεις | Πέτρινη μηχανή |
| Χρόνος εγγύησης | Ένα χρόνο |
| Ονομασία | Το καλώδιο διαμαντιών είδε τη μηχανή |
| λέξεις-κλειδιά | Μηχανή πριονιστήρα διαμαντινού σύρματος |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή για την επεξεργασία πετρώματος |
| Εφαρμογή | Σκοπή, Γρανίτης, Μαρμάριος, Αμμολιθός και Σιδηρουργική Σκοπή, Ασφαλτός |
| Υλικό | Διαμάντι, χάλυβα. |
| Πλεονέκτημα | Υψηλή αποδοτικότητα, μεγάλη διάρκεια ζωής, υψηλή απόδοση εργασίας, υψηλή ποιότητα, γρήγορη κοπή, 38 |
| Εγγύηση | 1 έτος, ένα έτος, 12 μήνες, 18 μήνες, 2 χρόνια |
|---|---|
| Παρέχεται υπηρεσία μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό,Ενδονησιακή υποστήριξη,Τεχνική υπ |
| Βάρος | 1-5 τόνους,1000 κιλά,62/65 κιλά,600 κιλά,320 κιλά |
| Κατάσταση | Νέος |
| Διάσταση (l*w*h) | 6000*1400*1550MM,3500*4000*2500mm,3250x3450x900mm,2200*2200*1700,775*270*460mm |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Fcm-300 |
|---|---|
| Έλεγχος | CNC |
| Όνομα | Πέτρινη τέμνουσα μηχανή (μηχανή πριονιών καλωδίων διαμαντιών) |
| Λειτουργία | Τέμνοντες μάρμαρο, γρανίτης, πλάκα, φύση Stone, κ.λπ. |
| Κύρια μηχανή | 7.5kw |
| Ακαθάριστο βάρος | 5500kg |
|---|---|
| Πακέτο μεταφοράς | Πλαστική συσκευασία, κατάλληλη για τη μεταφορά θάλασσας |
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 2000*3000*1500mm |
| Έλεγχος | cnc |
| Κλειστές λέξεις | Πέτρινη μηχανή |
| Ακαθάριστο βάρος | 5500 κιλά |
|---|---|
| Κεντρικός κινητήρας | 11 kW |
| Μέγεθος καλωδίου | 16.7M |
| Κλειστές λέξεις | Πέτρινη μηχανή |
| Πιστοποίηση | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |