| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Jinjiang, Fujian, Κίνα |
| Μάρκα | Xianda Machinery |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | μπορέστε φορτωμένος στο εμπορευματοκιβώτιο 1*40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 15-30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Jinjiang, Fujian, Κίνα |
| Διάμετρος τροχού | 1600 χιλιοστά |
|---|---|
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 2000*3000*1500mm |
| Πιστοποίηση | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Ταχύτητα καλωδίων | 0-40m/s |
| Κεντρικός κινητήρας | 11 kW |
| Χρόνος παράδοσης | 45 ημέρες |
|---|---|
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Jinjiang, Fujian, Κίνα |
| Μάρκα | Xianda Machinery |
| Πιστοποίηση | CCC, ISO, CE |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | Western Union, t/t, d/a, l/c, d/p |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Jinjiang, Fujian, Κίνα |
| Μάρκα | Xianda Machinery |
| Χρόνος παράδοσης | 30 χρόνια |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/C, D/A, T/T, D/P, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Jinjiang, Fujian, Κίνα |
| Μάρκα | Xianda Machinery |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/C, D/A, T/T, Western Union, D/P |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 SET/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Φουτζιάν Κίνα |
| Μάρκα | Xianda |
| Όνομα προϊόντων | Πέτρινη τέμνουσα μηχανή ακρών |
|---|---|
| Ανώτατο τέμνον πλάτος | 1500mm |
| Ακαθάριστη μηχανή | 35kw |
| Ακαθάριστο βάρος | 4500KG |
| Χρώμα | Λευκό, μπλε |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Apm-350-2000-10 |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματος |
| Τέμνουσα δυνατότητα | Υψηλή ταχύτητα |
| Έλεγχος | PLC |
| Στήλη της διαμέτρου | &Phi 350mm-&Phi 2000mm |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Msc-2000/3500 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κεραμική |
| Τύπος για την αλέθοντας μηχανή | Αλέθοντας μηχανή δίσκων |
| Τύπος αλέθοντας μηχανών | Γυαλίζοντας μηχανή βαρελιών |
| Μέθοδος λείανσης | Υγρό άλεσμα |