| Κλειστές λέξεις | Πέτρινη μηχανή |
|---|---|
| Σχήμα αριθ. | Qws-45-75 |
| Ταχύτητα καλωδίων | 0-40m/s |
| Χρόνος εγγύησης | ένα έτος |
| Ακαθάριστο βάρος | 3200 κιλά |
| Χρόνος εγγύησης | ένα έτος |
|---|---|
| Ταχύτητα καλωδίων | 0-40m/s |
| Μέγεθος καροτσακιών | 1300*2500mm |
| Αριθμός μοντέλου. | Cnc-2000/2500/3000 |
| Έλεγχος | ΚΑΤ |
| Control | CNC |
|---|---|
| Function | Cutting Marble, Granite, Slate, Nature Stone, etc |
| Main Motor | 7.5kw |
| Gross Motor | 11kw |
| Outline Dimension | 6800*6300*3800mm |
| Κεντρικός κινητήρας | 11 kW |
|---|---|
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 2000*3000*1500mm |
| Πιστοποίηση | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Ακαθάριστο βάρος | 5500 κιλά |
| Έλεγχος | ΚΑΤ |
| Μέγεθος καλωδίου | 16.7M |
|---|---|
| Έλεγχος | ΚΑΤ |
| Ονομασία | Ανακάλυψη 4-2000/2500/3000 |
| Κλειστές λέξεις | Πέτρινη μηχανή |
| Κεντρικός κινητήρας | 11 kW |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| ΕΜΑΡΚΑ | ΜΗΧΑΝΉΜΑΤΑ XIANDA |
| Κεντρικός κινητήρας | 11/15 kw |
| Γωνία περιστροφής | 360° |
| Επιτραπέζιο φέρον βάρος | 35/50Τ |
| Χρόνος εγγύησης | Ένα χρόνο |
|---|---|
| Κεντρικός κινητήρας | 11 kW |
| Ακαθάριστο βάρος | 6000 κιλά |
| Έλεγχος | ΚΑΤ |
| Ταχύτητα καλωδίων | 0-40m/s |
| Ελεγχος | CNC |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz |
| Ταχύτητα μηχανής | 20-40m/h |
| Κύριος κινητήρας | 11kW |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Ελεγχος | Plc |
|---|---|
| Κατανάλωση νερού | 4m3/h |
| Μήκος καλωδίου | 20-50 m |
| Προσδιορισμός | 9500*6800*4700mm |
| Λέξεις κλειδιά | Πέτρινο μηχάνημα |
| Πιστοποίηση | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
|---|---|
| Σχήμα αριθ. | ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ 5 |
| Κλειστές λέξεις | Πέτρινη μηχανή |
| Πακέτο μεταφοράς | Πλαστική συσκευασία, κατάλληλη για τη μεταφορά θάλασσας |
| Μέγεθος καλωδίου | 16.7M |