| Ελεγχος | Plc |
|---|---|
| Κατανάλωση νερού | 4m3/h |
| Μήκος καλωδίου | 20-50 m |
| Προσδιορισμός | 9500*6800*4700mm |
| Λέξεις κλειδιά | Πέτρινο μηχάνημα |
| Πιστοποίηση | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
|---|---|
| Πακέτο μεταφοράς | Πλαστική συσκευασία, κατάλληλη για τη μεταφορά θάλασσας |
| Μέγεθος καροτσακιών | 2000*2500mm |
| Κατανάλωση νερού | 6m3/H |
| Κλειστές λέξεις | Πέτρινη μηχανή |
| Μέγεθος καροτσακιών | 1400*2000mm |
|---|---|
| κύριο κινητήρα | 11 kW |
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 260*3000*1500mm |
| Έλεγχος | ΚΑΤ |
| Μέγεθος καλωδίου | 16.7M |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Cnc-2000 |
|---|---|
| Έλεγχος | CNC |
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 3000*2000*1500mm |
| Διάσταση Worktable | 2500*1300mm |
| Κύρια μηχανή | 7.5kw |
| Χρόνος παράδοσης | 45 ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/c, d/a, d/p, t/t |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Jinjiang, Fujian, Κίνα |
| Μάρκα | Xianda Machinery |
| Υλικό | Ρίψη σιδήρου |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πλαστικό πακέτο, κατάλληλο για μεταφορά στη θάλασσα |
| Χρόνος παράδοσης | 1 μήνα |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T, D/P, Western Union, Paypal, Money Gram, άλλοι |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | Western Union, T/T, D/A, D/P, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Jinjiang, Fujian, Κίνα |
| Μάρκα | Xianda Machinery |
| Main Motor | 15kw |
|---|---|
| Advantage | Multi Function With Good Quality And Price |
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
| Wire Speed | 0~40m/S |
| Control | CNC |
| Μέγεθος καλωδίου | 16.7M |
|---|---|
| Έλεγχος | ΚΑΤ |
| Σχήμα αριθ. | Cnc-2000/2500/3000 |
| Πακέτο μεταφοράς | Πλαστική συσκευασία, κατάλληλη για τη μεταφορά θάλασσας |
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 2000*3000*1500mm |
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 3500*3000*2100 χιλιοστά |
|---|---|
| Διάμετρος ροδών | 1600mm |
| Κεντρικός κινητήρας | 15kw |
| Χρόνος εγγύησης | Ενας χρόνος |
| Κατανάλωση νερού | 6m3/H |