| Πιστοποίηση | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
|---|---|
| Ακαθάριστο βάρος | 5500 κιλά |
| Κατανάλωση νερού | 4m3/h |
| Κεντρικός κινητήρας | 11 kW |
| Μέγεθος καλωδίου | 16.7M |
| Ονομασία | Cnc-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Πιστοποίηση | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Έλεγχος | ΚΑΤ |
| Ακαθάριστο βάρος | 6000 κιλά |
| Κεντρικός κινητήρας | 11 kW |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
|---|---|
| Έλεγχος | ΚΑΤ |
| Κεντρικός κινητήρας | 11KW-15KW |
| Εμπορικό σήμα | Xianda |
| Στον βαθμό περιστροφής | 360° (προαιρετικό) |
| Πακέτο μεταφοράς | Πλαστική συσκευασία, κατάλληλη για τη μεταφορά θάλασσας |
|---|---|
| Χρόνος εγγύησης | Ενας χρόνος |
| Πλεονέκτημα | Πολυ λειτουργία με την καλή ποιότητα και την τιμή |
| Ταχύτητα περπατήματος | 0-30m/H |
| Ταχύτητα καλωδίων | 0-40m/s |
| Σχήμα αριθ. | Ανακάλυψη 4-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Έλεγχος | ΚΑΤ |
| Πακέτο μεταφοράς | Πλαστική συσκευασία, κατάλληλη για τη μεταφορά θάλασσας |
| Χρόνος εγγύησης | ένα έτος |
| Ακαθάριστο βάρος | 5500 κιλά |
| Σχήμα αριθ. | Δοκιμαστικό σήμα |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 16.7m/19.2m/20.6m |
| Κεντρικός κινητήρας | 11 kW |
| Ταχύτητα καλωδίων | 0-40m/s |
| Μέγεθος καροτσακιών | 1600/1800/2000*2500 mm |
| Εμπορικό σήμα | Xianda |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Ταχύτητα κοπής | 0-40m/s |
| Πακέτο μεταφοράς | Φορτίο σε ένα εμπορευματοκιβώτιο 20 ποδιών |
| Ακαθάριστη μηχανή | 11 kW |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Jinjiang, Fujian, Κίνα |
| Μάρκα | Xianda Machinery |
| Table bearing weight | 20T |
|---|---|
| Wire Speed | 0~40m/S |
| Control | CNC |
| Transport Package | Plastic Package, Suitable For Sea Transportation |
| Cutting Ability | High Speed |
| Ακαθάριστο βάρος | 5500kg |
|---|---|
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 2000*3000*1500mm |
| Ονομασία | Το καλώδιο διαμαντιών είδε τη μηχανή |
| Χρόνος εγγύησης | ένα έτος |
| Διάμετρος τροχού | 1600 χιλιοστά |