| Χρόνος εγγύησης | Ένα χρόνο |
|---|---|
| Μέγεθος καροτσακιών | 1300*2500mm |
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 2000*3000*1500mm |
| Σχήμα αριθ. | Cnc-2000/2500/3000 |
| Κεντρικός κινητήρας | 11 kW |
| Μέγεθος καροτσακιών | 1400*2000mm |
|---|---|
| Μέγεθος καλωδίου | 15.7m |
| Κεντρικός κινητήρας | 11 kW |
| Σχήμα αριθ. | ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ 5 |
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 2600*3000*1500mm |
| Ακαθάριστο βάρος | 6500 κιλά |
|---|---|
| Σχήμα αριθ. | Ανακάλυψη 4-2000/2500/3000 |
| Πιστοποίηση | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Κεντρικός κινητήρας | 11 kW |
| Κατανάλωση νερού | 4m3/h |
| Καταγωγή | Φουτζιάν, Κίνα |
|---|---|
| Κεντρικός κινητήρας | 15 kW |
| Κατανάλωση νερού | 6m3/H |
| Διάσταση του σχεδίου | 6500*6300*3800mm |
| Χρόνος εγγύησης | Ένα χρόνο |
| Έλεγχος | cnc |
|---|---|
| Μέγεθος καροτσακιών | 2000*2500mm |
| Ακαθάριστο βάρος | 5500kg |
| Διάμετρος τροχού | 1600 χιλιοστά |
| Αριθμός μοντέλου. | CTS-3500-18/21 |
| Μέγεθος καλωδίου | 16.7M |
|---|---|
| Μέγεθος καροτσακιών | 1300*2500mm |
| Κεντρικός κινητήρας | 11 kW |
| Πιστοποίηση | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Κατανάλωση νερού | 4m3/h |
| Σχήμα αριθ. | BWT-3500 |
|---|---|
| Τέμνουσα δυνατότητα | Υψηλή ταχύτητα |
| Έλεγχος | PLC |
| Μήκος καλωδίων | 20.6m |
| Περιστροφή Worktable (προαιρετική) | 360° |
| Cutting Distance | 1750mm |
|---|---|
| Grade | Customer's Request |
| Cutting Ability | High Speed |
| Trolley Size | 2000*2500mm |
| Transport Package | Load In A 20 Feet Container |
| Ελεγχος | ΚΑΤ |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Xianda |
| Στον βαθμό περιστροφής | 360° (προαιρετικό) |
| Κεντρικός κινητήρας | 11KW-15KW |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Automation | Automatic |
| Cutting Ability | High Speed |
| Control | CNC |
| Max Processing Size | 3000*2500*1500mm |