| Έλεγχος | CNC |
|---|---|
| Χρόνος εγγύησης | Ενας χρόνος |
| Ταχύτητα καλωδίων | 0~40m/S |
| Τέμνουσα ακρίβεια | Υψηλή |
| Πιστοποίηση | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Ακαθάριστο βάρος | 8000 κιλά |
|---|---|
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 2600*3000*1500mm |
| Πιστοποίηση | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Κατανάλωση νερού | 4m3/h |
| Μήκος καλωδίων | 20.6m |
| Τύπος | Το καλώδιο διαμαντιών είδε τη μηχανή |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κόψιμο, μαρμάρινο, 3D σχήματα |
| Υλικό | Διοργάνωση |
| Χρήση | Μαρμάρινη εξόρυξη, κοπή βράχου, πέτρινη γλυπτική, πριόνι καλωδίων διαμαντιών |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή πριονιστικής πριονιστικής πριονιστικής πριονιστικής πριονιστικής πριονιστικής πριονιστικής μη |
| Τύπος | πριόνι καλωδίων διαμαντιών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κόβοντας, ενισχυμένο Concrerte |
| Υλικό | Διαμάντι, χάλυβας, πριόνι καλωδίων διαμαντιών, λάστιχο |
| Χρήση | Ενισχυμένο Concrerte, κοπή βράχου, πέτρινη γλυπτική, πριόνι καλωδίων διαμαντιών |
| Όνομα προϊόντων | πριόνι καλωδίων διαμαντιών 11.5mm γρήγορο τέμνον ενισχυμένο σχοινί Concrerte, πριόνι καλωδίων διαμαν |
| Τύπος | πριόνι καλωδίων διαμαντιών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κόβοντας, ενισχυμένο Concrerte |
| Υλικό | Διαμάντι, χάλυβας, πριόνι καλωδίων διαμαντιών, λάστιχο |
| Χρήση | Ενισχυμένο Concrerte, κοπή βράχου, πέτρινη γλυπτική, πριόνι καλωδίων διαμαντιών |
| Όνομα προϊόντων | πριόνι καλωδίων διαμαντιών 11.5mm γρήγορο τέμνον ενισχυμένο σχοινί Concrerte, πριόνι καλωδίων διαμαν |
| Μέγεθος καροτσακιών | 1300*2500mm |
|---|---|
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 2000*3000*1500mm |
| Ακαθάριστο βάρος | 5500 κιλά |
| Κλειστές λέξεις | Πέτρινη μηχανή |
| Ονομασία | Το καλώδιο διαμαντιών είδε τη μηχανή |
| Wheel diameter | 1600mm |
|---|---|
| Type | diamond wire saw machine |
| Application | Marble,Granite,concrete,stones |
| Main motor | 11kw |
| Wire speed | 0-40m/s |
| Τύπος | Το καλώδιο διαμαντιών είδε τη μηχανή |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κόψιμο, μαρμάρινο, γρανίτη, προφίλ |
| Υλικό | Διαμάντι, χύτευση, διαμάντι, καουτσούκ. |
| Χρήση | Κοπή βράχου, πέτρινη γλυπτική, πριόνι καλωδίων διαμαντιών |
| Διάμετρος τροχού | 1600 χιλιοστά |
| Αριθμός μοντέλου. | Cnc-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 1600 χιλιοστά |
| Ακαθάριστο βάρος | 5500kg |
| Κεντρικός κινητήρας | 11 kW |
| Ονομασία | Το καλώδιο διαμαντιών είδε τη μηχανή |
| Key Words | Stone Machine |
|---|---|
| Name | Diamond Wire Saw Machine |
| Transport Package | Plastic Package, Suitable For Sea Transportation |
| Max processing size | 3500*3500*2100mm |
| Wheel diameter | 20.6mm |