| Χρόνος παράδοσης | 30 DRYAS |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/C, D/A, D/P, Western Union, T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Jinjiang, Fujian, Κίνα |
| Μάρκα | Xianda Machinery |
| Κλειδιά | Πέτρινο μηχάνημα |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Μακράς διαρκείας χρόνος υψηλής αποδοτικότητας |
| Δυναμικό | 220V/380V |
| Κατανάλωση νερού | 4m3/h |
| Εξουσία | 11/15 kw |
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Automation | Automatic |
| Cutting Ability | High Speed |
| Control | CNC |
| Max Processing Size | 3000*2500*1500mm |
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Cutting Ability | High Speed |
| Transport Package | Plastic Package, Suitable For Sea Transportation |
| Control | CNC |
| Advantage | Multi Function With Good Quality And Price |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Δαχτυλόδεσμος, κατάλληλος για θαλάσσια μεταφορά. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Τζίντζιανγκ, Φουτζιάν, Κίνα |
| Blade Material | Diamond |
|---|---|
| Cutting Distance | 1750mm |
| Cutting Precision | High |
| Trolley Size | 2000*2500mm |
| Cutting Ability | High Speed |
| Εμπορικό σήμα | ΜΗΧΑΝΉΜΑΤΑ XIANDA |
|---|---|
| Τύπος | Πριόνι καλωδίων διαμαντιών |
| Τύπος χαντρών | Διαμαντένια Μαργαριτάρια |
| Υλικό | Διαμάντι/Χάλυβας/Καουτσούκ/Πλαστικό |
| Προέλευση | Jinjiang, Fujian, Κίνα |
| Τύπος | πριόνι καλωδίων διαμαντιών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κοπή, σάλτσα φραγμών γρανίτη |
| Υλικό | Διαμάντι, χάλυβας, πριόνι καλωδίων διαμαντιών, πλαστικό |
| Χρήση | Κοπή βράχου, πέτρινη γλυπτική, πριόνι καλωδίων διαμαντιών, σάλτσα φραγμών |
| Όνομα προϊόντων | πριόνι καλωδίων διαμαντιών λατομείων σχοινιών 11mm γρήγορο τέμνον, πριόνι καλωδίων διαμαντιών μικρών |
| Τύπος | πριόνι καλωδίων διαμαντιών |
|---|---|
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ | Κοπή, γρανίτης |
| Υλικό | Διαμάντι, χάλυβας, πριόνι καλωδίων διαμαντιών, λάστιχο/πλαστικό |
| χρήση | Κοπή βράχου, πέτρινη γλυπτική, πριόνι καλωδίων διαμαντιών |
| Όνομα προϊόντων | πριόνι καλωδίων διαμαντιών λατομείων σχοινιών 8.8mm γρήγορο τέμνον, πριόνι καλωδίων διαμαντιών μικρώ |
| Τύπος | πριόνι καλωδίων διαμαντιών |
|---|---|
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ | Κοπή, γρανίτης |
| Υλικό | Διαμάντι, χάλυβας, πριόνι καλωδίων διαμαντιών, λάστιχο/πλαστικό |
| χρήση | Κοπή βράχου, πέτρινη γλυπτική, πριόνι καλωδίων διαμαντιών |
| Όνομα προϊόντων | πριόνι καλωδίων διαμαντιών λατομείων σχοινιών 8.8mm γρήγορο τέμνον, πριόνι καλωδίων διαμαντιών μικρώ |