| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή κοπής πέτρας |
|---|---|
| Διάσταση τραπεζιού εργασίας | 2500*2000mm |
| Ακαθάριστη μηχανή | 19kw |
| Ακαθάριστο βάρος | 8000kg |
| Προδιαγραφές | 6500*6300*3800mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 6500*6300*3800mm |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Jinjiang, Fujian, Κίνα |
| Μάρκα | Xianda Machinery |
| Χρόνος παράδοσης | 30 DRYAS |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/C, D/A, D/P, Western Union, T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Jinjiang, Fujian, Κίνα |
| Μάρκα | Xianda Machinery |
| Χρόνος παράδοσης | 45 ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 Σετ/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Fujian, Κίνα |
| Μάρκα | Xianda |
| Κλειδιά | Πέτρινο μηχάνημα |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Μακράς διαρκείας χρόνος υψηλής αποδοτικότητας |
| Δυναμικό | 220V/380V |
| Κατανάλωση νερού | 4m3/h |
| Εξουσία | 11/15 kw |
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Automation | Automatic |
| Cutting Ability | High Speed |
| Control | CNC |
| Max Processing Size | 3000*2500*1500mm |
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Cutting Ability | High Speed |
| Transport Package | Plastic Package, Suitable For Sea Transportation |
| Control | CNC |
| Advantage | Multi Function With Good Quality And Price |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Δαχτυλόδεσμος, κατάλληλος για θαλάσσια μεταφορά. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Τζίντζιανγκ, Φουτζιάν, Κίνα |
| Blade Material | Diamond |
|---|---|
| Cutting Distance | 1750mm |
| Cutting Precision | High |
| Trolley Size | 2000*2500mm |
| Cutting Ability | High Speed |
| Αριθμός Άξονες | Έλεγχος παρεμβολής 6 αξόνων (Προαιρετικό περιστροφικό τραπέζι 7ου άξονα) |
|---|---|
| Ανώτατη ακτίνα εργασίας | Φτάστε έως και 2700mm - 3100mm (Προσαρμόσιμο για γλυπτά μεγάλης κλίμακας) |
| Μέγιστο ωφέλιμο φορτίο | 275 κιλά |
| Ονομαστικό φορτίο | 210 κιλά |
| Θέση επαναληψιμότητας | ±0,05 χλστ |