| Ονομασία | Το καλώδιο διαμαντιών είδε τη μηχανή |
|---|---|
| Πιστοποίηση | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Μέγεθος καροτσακιών | 1400*2000mm |
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 2600*3000*1500mm |
| Διάμετρος τροχού | 1600 χιλιοστά |
| Κεντρικός κινητήρας | 11 kW |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 1600 χιλιοστά |
| Χρόνος εγγύησης | ένα έτος |
| Έλεγχος | ΚΑΤ |
| Ακαθάριστο βάρος | 6500 κιλά |
| Max Processing Size | 2500*3000*1500 |
|---|---|
| Cutting Ability | High Speed |
| Water Consumption | 4m3/H |
| Table bearing weight | 20T |
| Dimension of Worktable | 1400*2500 |
| Μήκος καλωδίου | 10 μ. |
|---|---|
| μικτό βάρος | 5500 κιλά |
| Κύριος κινητήρας | 11 kw |
| Ταχύτητα καλωδίων | 0-40m/s |
| Κατανάλωση νερού | 6m3/H |
| Control | CNC |
|---|---|
| Advantage | Multi Function With Good Quality And Price |
| Name | Diamond Wire Saw Machine |
| Main Motor | 15kw |
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
| Ονομασία | Το καλώδιο διαμαντιών είδε τη μηχανή |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Πέτρινη μηχανή |
| Κατανάλωση νερού | 4m3/h |
| Ταχύτητα καλωδίων | 0-40m/s |
| Ακαθάριστο βάρος | 5500 κιλά |
| Μέγεθος καλωδίου | 16.7M |
|---|---|
| Ακαθάριστο βάρος | 5500kg |
| Κεντρικός κινητήρας | 11 kW |
| Ταχύτητα καλωδίων | 0-40m/s |
| Κατανάλωση νερού | 4m3/h |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή διαμαντένιου νήματος |
|---|---|
| Σχήμα | CTS-3500-18/21/22FW |
| Στον βαθμό περιστροφής | 360° |
| Πλεονέκτημα | Υψηλή αποδοτικότητα, μακρά διάρκεια ζωής, υψηλή αποτελεσματικότητα εργασίας, υψηλή ποιότητα, γρήγορη |
| χρήση | Εργαστήρια κατασκευής πέτρας |
| Τύπος | Το καλώδιο διαμαντιών είδε τη μηχανή |
|---|---|
| Κωδικός Hs | 84641090 |
| Διάμετρος τροχού | 1600mm |
| Προσδιορισμός | 7800*6800*4250mm/8800*6800*4250mm |
| Η τάση της πηγής | 380V |
| Ονομασία | 360° περιστροφή βαθμός CNC Diamond Wire Saw Machine Αποδοτικότητα παραγωγής |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Γωνία περιστροφής | 360° |
| Μέγιστο μέγεθος επεξεργασίας | 3500*3500*1800mm/3500*3500*2100mm |
| Μέγεθος καροτσακιών | 1800*2000mm/2000*2500mm |