| Διαμορφώστε το αριθ. | Cnc-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Έλεγχος | CNC |
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 3000*2000*1500mm |
| Διάσταση Worktable | 2500*1300mm |
| Κύρια μηχανή | 7.5kw |
| Υλικά κοπής | Μαρμάρινο, γρανίτη, κουάρτσιτο, αμμολιθία και άλλες φυσικές/συνθετικές πέτρες. |
|---|---|
| Κύρια ισχύς κινητήρα | 11 kW |
| Ταχύτητα καλωδίων | 20-40m/s |
| Διάμετρος καλωδίου | Φ8 mm Φ11 mm (διαμαντένιο καλώδιο για κοπή ακριβείας) |
| Μέγεθος καλωδίου | Τυπικά μήκη: 14,7m 15,7m 16,7m |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Cnc-2500 |
|---|---|
| έλεγχος | CNC |
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 3000*2000*1500mm |
| Διάσταση τραπεζιού εργασίας | 2500*1300 χλστ |
| Κύρια μηχανή | 7.5kw |
| Σχήμα αριθ. | CTS-3500-18/21 |
|---|---|
| Κεντρικός κινητήρας | 11kw |
| Χρόνος εγγύησης | Ενας χρόνος |
| Πιστοποίηση | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Πακέτο μεταφοράς | Πλαστική συσκευασία, κατάλληλη για τη μεταφορά θάλασσας |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Cnc-2000 |
|---|---|
| Έλεγχος | CNC |
| Όνομα | Πέτρινη τέμνουσα μηχανή (μηχανή πριονιών καλωδίων διαμαντιών) |
| Λειτουργία | Τέμνοντες μάρμαρο, γρανίτης, πλάκα, φύση Stone, κ.λπ. |
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 3000*2000*1500mm |
| Μέγεθος καροτσακιών | 1400*2000mm |
|---|---|
| Ονομασία | Το καλώδιο διαμαντιών είδε τη μηχανή |
| Κατανάλωση νερού | 4m3/h |
| Πακέτο μεταφοράς | Πλαστική συσκευασία, κατάλληλη για τη μεταφορά θάλασσας |
| κύριο κινητήρα | 11 kW |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Cnc-3000 |
|---|---|
| Έλεγχος | CNC |
| Όνομα | Πέτρινη τέμνουσα μηχανή (μηχανή πριονιών καλωδίων διαμαντιών) |
| Λειτουργία | Τέμνοντες μάρμαρο, γρανίτης, πλάκα, φύση Stone, κ.λπ. |
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 3000*2000*1500mm |
| Τύπος | πριόνι καλωδίων διαμαντιών |
|---|---|
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ | Κοπή, μάρμαρο |
| Υλικό | Διαμάντι, χάλυβας, πριόνι καλωδίων διαμαντιών, λάστιχο/πλαστικό |
| χρήση | Κοπή βράχου, πέτρινη γλυπτική, πριόνι καλωδίων διαμαντιών |
| Όνομα προϊόντων | πριόνι καλωδίων διαμαντιών λατομείων σχοινιών 8.8mm γρήγορο τέμνον, πριόνι καλωδίων διαμαντιών μικρώ |
| Name | Diamond Wire Saw Machine |
|---|---|
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
| Cutting Precision | High |
| Advantage | Multi Function With Good Quality And Price |
| Πιστοποίηση | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Αριθμός μοντέλου. | Qws-45-75 |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 1600 χιλιοστά |
| Κλειστές λέξεις | Πέτρινη μηχανή |
| Ταχύτητα καλωδίων | 0-40m/s |
| Μήκος καλωδίων | 16.7M |