| Διάμετρος ροδών | 2200 χλστ |
|---|---|
| Έλεγχος | PLC |
| Επιτραπέζιο φέρον βάρος | 50T |
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 3500*3500*2100 |
| Ταχύτητα καλωδίων | 40m/s |
| Κατανάλωση νερού | 4m3/h |
|---|---|
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 2000*3000*1500mm |
| Κλειστές λέξεις | Πέτρινη μηχανή |
| Ονομασία | Το καλώδιο διαμαντιών είδε τη μηχανή |
| Διάμετρος τροχού | 1600 χιλιοστά |
| Τύπος | Το καλώδιο διαμαντιών είδε τη μηχανή |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κόψιμο, λατομεία μαρμάρου, γρανίτη |
| Υλικό | Διοργάνωση |
| Χρήση | Χειροτομία μαρμάρου, κόψιμο βράχου, κόψιμο πέτρας, διαμαντένιο πριόνι |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή πριονιστικής πριονιστικής πριονιστικής πριονιστικής πριονιστικής πριονιστικής πριονιστικής μη |
| Ονομασία | Το καλώδιο διαμαντιών είδε τη μηχανή |
|---|---|
| Σχήμα αριθ. | Cnc-2000/2500/3000 |
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 2000*3000*1500mm |
| Διάμετρος τροχού | 1600 χιλιοστά |
| Ακαθάριστο βάρος | 5500kg |
| Διάμετρος τροχού | 1600 χιλιοστά |
|---|---|
| Κατανάλωση νερού | 4m3/h |
| Κλειστές λέξεις | Πέτρινη μηχανή |
| Έλεγχος | ΚΑΤ |
| Ονομασία | Το καλώδιο διαμαντιών είδε τη μηχανή |
| Ονομασία του προϊόντος | CNC το καλώδιο διαμαντιών είδε τη μηχανή |
|---|---|
| Χρήση | Κριτική σε υγρή/ξηρή κατάσταση, μόνο σε υγρή κατάσταση, κοπή σε βράχο, σκαλιστική σε πέτρα, πριονιστ |
| Τύπος χαντρών | Διαμάντι |
| Μέγεθος | 8.5mm,7.0-11.5 χιλιοστά, 11 χιλιοστά,7.2 mm,11.5mm |
| Τύπος επιχείρησης | Παρασκευαστής,Εμπορική Εταιρεία,Εξαγωγέας και Εμπορεύων |
| Κεντρικός κινητήρας | 11 kW |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 1600 χιλιοστά |
| Χρόνος εγγύησης | Ένα χρόνο |
| Έλεγχος | CNC |
| Μικτό Βάρος | 6500 κιλά |
| Κατανάλωση νερού | 4m3/h |
|---|---|
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 2600*3000*1500mm |
| Σχήμα αριθ. | ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ 5 |
| Πιστοποίηση | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Ονομασία | Το καλώδιο διαμαντιών είδε τη μηχανή |
| Έλεγχος | cnc |
|---|---|
| Κατανάλωση νερού | 4m3/h |
| Μέγεθος καλωδίου | 16.7M |
| Διάμετρος τροχού | 1600 χιλιοστά |
| Πακέτο μεταφοράς | Πλαστική συσκευασία, κατάλληλη για τη μεταφορά θάλασσας |
| Διάμετρος τροχού | 1600 χιλιοστά |
|---|---|
| Σχήμα αριθ. | ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ 5 |
| Πιστοποίηση | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Ονομασία | Το καλώδιο διαμαντιών είδε τη μηχανή |
| Κλειστές λέξεις | Πέτρινη μηχανή |