Η μηχανή κοπής γέφυρας XIANDA MACHINERY Create-600 έχει σχεδιαστεί για εργασίες κοπής γρανίτη με ακρίβεια. Με χαμηλή κατανάλωση νερού 3m³/H και ολοκληρωμένη εγγύηση 1 έτους, αυτή η βιομηχανική μηχανή προσφέρει εξαιρετική απόδοση για επεξεργασία πέτρας μεγάλης κλίμακας. Ικανή να χειριστεί μέγιστες διαστάσεις επεξεργασίας 3200*2000*180mm και ακαθάριστο βάρος 7500kg, ανταποκρίνεται στις απαιτητικές ανάγκες της επαγγελματικής κατασκευής πέτρας.
Τροφοδοτούμενη από έναν ισχυρό κύριο κινητήρα 22kW, αυτή η πριονόκορση γέφυρας παρέχει ισχυρή απόδοση κοπής με γρήγορη, αποτελεσματική λειτουργία. Η στιβαρή κατασκευή εξασφαλίζει υψηλή ακρίβεια και σταθερότητα καθ' όλη τη διάρκεια των εργασιών κοπής, καθιστώντας την ιδανική λύση για διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές που απαιτούν αξιόπιστη επεξεργασία γρανίτη.
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Μέγιστο Μέγεθος Επεξεργασίας | 3500*2000*180mm |
| Διαδρομή Ανύψωσης | 500mm |
| Ισχύς Κύριου Κινητήρα | 22kW |
| Εξωτερικές Διαστάσεις | 5800*3600*3900mm |
| Διάμετρος Λεπίδας | 350-600mm |
| Κατανάλωση Νερού | 2m³/H |
| Ταχύτητα Αέρα | 25m/min |
| Ακρίβεια Επανάληψης Τοποθέτησης | 0.1mm/1000 |
| Περίοδος Εγγύησης | 1 Έτος |
| Γωνία Κλίσης Τραπεζιού Εργασίας | 0-85° |
Η μηχανή κοπής γέφυρας XIANDA MACHINERY Create-600 προσφέρει ακριβή, αξιόπιστη και αποτελεσματική κοπή για γρανίτη και άλλα σκληρά υλικά. Διαθέτοντας ένα μεγάλο τραπέζι εργασίας με δυνατότητα κλίσης 0-85° και μέγεθος τρόλεϊ 3200*2000mm, αυτή η μηχανή έχει σχεδιαστεί για επαγγελματική κατασκευή πέτρας.
Αυτή η αξιόπιστη μηχανή CNC προσφέρει ανώτερη απόδοση και ακρίβεια για κατασκευαστές πέτρας και εργολάβους που απαιτούν αποτελεσματικά εργαλεία για τις επιχειρηματικές τους δραστηριότητες.
Παρέχουμε ολοκληρωμένη τεχνική υποστήριξη και υπηρεσίες για τη μηχανή κοπής γέφυρας μας. Η έμπειρη ομάδα εξυπηρέτησής μας προσφέρει:
Η δέσμευσή μας για άριστη εξυπηρέτηση πελατών διασφαλίζει αξιόπιστη λειτουργία και μέγιστη παραγωγικότητα για την επιχείρησή σας στην κατασκευή πέτρας.
Η μηχανή κοπής γέφυρας παραδίδεται σε ασφαλή, επαγγελματική συσκευασία σχεδιασμένη να προστατεύει όλα τα εξαρτήματα κατά τη μεταφορά. Η λύση συσκευασίας μας περιλαμβάνει:
Η εμπορική ονομασία της μηχανής κοπής γέφυρας είναι XIANDA MACHINERY.
Ο αριθμός μοντέλου της μηχανής κοπής γέφυρας είναι Create-600.
Ο τόπος προέλευσης της μηχανής κοπής γέφυρας είναι Jinjiang, Fujian, Κίνα.
Το μέγεθος κοπής της μηχανής κοπής γέφυρας είναι 400mm.
Η γωνία κοπής της μηχανής κοπής γέφυρας είναι 0-45 μοίρες.