| Σύστημα | 5 - Σύστημα CNC σύνδεσης αξόνων |
|---|---|
| Ατρακτος | Εισαγόμενος άξονας BT |
| Λειτουργία μετάδοσης | Μηχανισμός κίνησης rack |
| Τεχνολογία ελέγχου | Λεωφορείο απόλυτος έλεγχος σερβομηχανισμού |
| Υλικό | Πλαίσιο από χάλυβα + Τραπέζι από Μαντεμένιο |
| System | 5 - axis linkage CNC system |
|---|---|
| Spindle | Imported BT spindle |
| Transmission mode | Rack drive mechanism |
| Control Technology | Bus absolute servo control |
| Material | Steel Frame + Cast Iron Table |
| Διάσταση περιγράμματος | 5000*3100*2700mm |
|---|---|
| Τύπος συστήματος ελέγχου | 4 Σύστημα άξονα |
| Διάμετρος λεπίδας | 350450mm |
| Μέγεθος τραπεζιού εργασίας | 3200*2000mm |
| Γωνία κλίσης Worktable | 0-85° |
| Εγγύηση | 1 έτος, ένα έτος, 12 μήνες, 18 μήνες, 2 χρόνια |
|---|---|
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό,Ενδονησιακή υποστήριξη,Τεχνική υπ |
| διάσταση (l*w*h) | 6000*1400*1550MM,3500*4000*2500mm,3250x3450x900mm,2200*2200*1700,775*270*460mm |
| Δυναμικό | 380V,380V/50HZ,230V/380V,220V,προαιρετικό |
| Χρήση | Ξυλουργική, ξύλινη αποκοπή πριόνι, κοπή ξύλου, κοπτικό πριόνι, κοπή μετάλλων |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή κοπής πέτρας 5 άξων |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου | cnc |
| Τύπος | Μηχανή τύπου γέφυρας |
| Μέγιστη διαδρομή ανύψωσης | 500 χλστ |
| Εξουσία | 30 kW |
| Τύπος | BTC-2200/2500/2800 |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικός |
| Λέξη-κλειδί | Βιομηχανική μηχανή κοπής πέτρας, κοπτήρας γρανίτη, κοπτήρας μαρμάρου υψηλής ακρίβειας |
| Χρήση | Επεξεργασία πετρωμάτων με υψηλή αξία |
| Κώδικας Hs | 84641090 |
| Εγγύηση | 1 έτος, ένα έτος, 12 μήνες, 18 μήνες, 2 χρόνια |
|---|---|
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό,Ενδονησιακή υποστήριξη,Τεχνική υπ |
| διάσταση (l*w*h) | 6000*1400*1550MM,3500*4000*2500mm,3250x3450x900mm,2200*2200*1700,775*270*460mm |
| Δυναμικό | 380V,380V/50HZ,230V/380V,220V,προαιρετικό |
| Χρήση | Ξυλουργική, ξύλινη αποκοπή πριόνι, κοπή ξύλου, κοπτικό πριόνι, κοπή μετάλλων |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή κοπής πέτρας 5 άξων |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | ΚΑΤ |
| Τύπος | Μηχανή τύπου γέφυρας |
| Μέγιστη διαδρομή ανύψωσης | 500 χιλιοστά |
| Δύναμη | 30KW |
| Τύπος | BTC-2200/2500/2800 |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικό |
| Κλειστή λέξη | Βιομηχανική μηχανή κοπής πέτρας, κοπτήρας γρανίτη, κοπτήρας μαρμάρου υψηλής ακρίβειας |
| Χρήση | Επεξεργασία πετρωμάτων με υψηλή αξία |
| Κωδικός ΕΣ | 84641090 |
| Διάσταση περιλήψεων | 5000*3100*2700mm |
|---|---|
| Τύπος συστήματος ελέγχου | 4 Σύστημα άξονα |
| Διάμετρος λεπίδων | 350450mm |
| Μέγεθος Worktable | 3200*2000mm |
| Γωνία κλίσης Worktable | 0-85° |