| Διαμορφώστε το αριθ. | ZDCM-400 |
|---|---|
| Έλεγχος | PLC |
| Διάμετρος λεπίδων | &Phi 300-&Phi 600 |
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 3200*2000*80mm |
| Διάσταση Worktable | 3200*2000mm |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Zdbl-600 |
|---|---|
| Έλεγχος | PLC |
| Διάμετρος λεπίδων | &Phi 300-&Phi 600 |
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 3200*2000*170mm |
| Διάσταση Worktable | 3200*2000mm |
| Διαμορφώστε το αριθ. | zdqj-700 |
|---|---|
| Έλεγχος | PLC |
| Διάμετρος λεπίδων | &Phi 300-&Phi 700 |
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 3200*2000*230mm |
| Διάσταση Worktable | 3200*2000mm |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Btc-2800 |
|---|---|
| Έλεγχος | PLC |
| Ανώτατη διάμετρος λεπίδων | &Phi 2800mm |
| Ανώτατο μήκος επεξεργασίας | 3200mm |
| Ανώτατο πλάτος επεξεργασίας | 2200/2500mm |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Btc-2500 |
|---|---|
| Έλεγχος | PLC |
| Ανώτατη διάμετρος λεπίδων | &Phi 2500mm |
| Ανώτατο μήκος επεξεργασίας | 3000/3500mm |
| Ανώτατο πλάτος επεξεργασίας | 2500mm |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Hbkq-1400/1600 |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματος |
| Τέμνουσα δυνατότητα | Υψηλή ταχύτητα |
| Έλεγχος | CNC |
| Μέγεθος καροτσακιών | 3000*2000 |
| Διάσταση περιγράμματος | 5000*3100*2700mm |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Διορθωτικό για θαλάσσια μεταφορά |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Λ/Κ,Τ/Τ,Δ/Α,Δ/Π,Τ/Τ,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 Σετ/έτος |
| Μικτό βάρος | 7500 κιλά |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Λ/Κ,Τ/Τ,Δ/Α,Δ/Π,Τ/Τ,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 Σετ/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Jinjiang, Fujian, Κίνα |
| Διάσταση περιγράμματος | 5000*3100*2700mm |
|---|---|
| Τύπος συστήματος ελέγχου | 4 Σύστημα άξονα |
| Διάμετρος λεπίδας | 350450mm |
| Μέγεθος τραπεζιού εργασίας | 3200*2000mm |
| Γωνία κλίσης Worktable | 0-85° |
| μικτό βάρος | 7500 κιλά |
|---|---|
| Διάσταση περιγράμματος | 5800*3650*3900mm |
| Επιτραπέζιο Κίνημα | Αυτόματο |
| Κύριος κινητήρας | 15kw/18.5kw |
| Σύστημα ασφάλειας | Διαθέσιμος |