| Τύπος | Το καλώδιο διαμαντιών είδε τη μηχανή |
|---|---|
| Κωδικός HS | 84641090 |
| Διάμετρος τροχού | 1600 χλστ |
| Προσδιορισμός | 7800*6800*4250mm/8800*6800*4250mm |
| Η τάση της πηγής | 380V |
| Λεπτομέρειες παράδοσης | Διαπραγματεύσιμος |
|---|---|
| Διάσταση τραπεζιού εργασίας | 3400*2000 |
| Ισχύς κινητήρα | 30 KW |
| Κατανάλωση νερού | 3M3/h |
| Διάσταση περιγράμματος | 6200*4000*4350 |
| Μήκος καλωδίου | 19,1μ |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 10500KG |
| Μέγιστο μέγεθος επεξεργασίας | 3500*3500*2200 χλστ |
| Λέξεις κλειδιά | Πέτρινο μηχάνημα |
| Ταχύτητα καλωδίων | 20-40m/s |
| Ελεγχος | Plc |
|---|---|
| Κατανάλωση νερού | 4m3/h |
| Μήκος καλωδίου | 20-50 m |
| Προσδιορισμός | 9500*6800*4700mm |
| Λέξεις κλειδιά | Πέτρινο μηχάνημα |
| σύστημα ελέγχου | Σύστημα ελέγχου PLC |
|---|---|
| Δομή μετάδοσης | Σύγχρονο κιβώτιο μετάδοσης κίνησης με κοχλία/άξονα |
| Υλικό | Τεμαχισμός Μαρμάρου & Γρανίτη |
| Μέγιστο μέγεθος επεξεργασίας | 3000×3000×1500 mm, 3500×3000×1800 mm και 3500×2100 mm. |
| Επιλογές διαμέτρου τροχού | 1600 mm, 1900 mm και 2200 mm |
| Τύπος | Το καλώδιο διαμαντιών είδε τη μηχανή |
|---|---|
| Κωδικός HS | 84641090 |
| Διάμετρος τροχού | 1600 χλστ |
| Προσδιορισμός | 7800*6800*4250mm/8800*6800*4250mm |
| Η τάση της πηγής | 380V |
| Πακέτο μεταφοράς | Πλαστικό πακέτο, κατάλληλο για μεταφορά στη θάλασσα |
|---|---|
| Χρόνος εγγύησης | ένα έτος |
| Πλεονέκτημα | Πολυ λειτουργία με την καλή ποιότητα και την τιμή |
| Ταχύτητα | 0-30m/H |
| Ταχύτητα καλωδίων | 0-40m/s |
| Πακέτο μεταφοράς | Πλαστική συσκευασία, κατάλληλη για τη μεταφορά θάλασσας |
|---|---|
| Χρόνος εγγύησης | Ενας χρόνος |
| Πλεονέκτημα | Πολυ λειτουργία με την καλή ποιότητα και την τιμή |
| Ταχύτητα περπατήματος | 0-30m/H |
| Ταχύτητα καλωδίων | 0-40m/s |
| σύστημα ελέγχου | Σύστημα ελέγχου PLC |
|---|---|
| Δομή μετάδοσης | Σύγχρονο κιβώτιο μετάδοσης κίνησης με κοχλία/άξονα |
| Υλικό | Τεμαχισμός Μαρμάρου & Γρανίτη |
| Μέγιστο μέγεθος επεξεργασίας | 3000×3000×1500 mm, 3500×3000×1800 mm και 3500×2100 mm. |
| Επιλογές διαμέτρου τροχού | 1600 mm, 1900 mm και 2200 mm |
| Τύπος | Το καλώδιο διαμαντιών είδε τη μηχανή |
|---|---|
| Κώδικας Hs | 84641090 |
| Διάμετρος τροχού | 1600mm |
| Προσδιορισμός | 7800*6800*4250mm/8800*6800*4250mm |
| Η τάση της πηγής | 380V |