| Σχήμα αριθ. | BWT-3500 |
|---|---|
| Έλεγχος | PLC |
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 3500*3500*2100mm |
| Διάσταση τραπεζιού εργασίας | 2500*2000mm |
| Κεντρικός κινητήρας | 11kw |
| Σχήμα αριθ. | CNC-2000 |
|---|---|
| Έλεγχος | CNC |
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 3000*2000*1500mm |
| Διάσταση τραπεζιού εργασίας | 2500*1300 χλστ |
| Κεντρικός κινητήρας | 7.5kw |
| Σχήμα αριθ. | BWT-3500 |
|---|---|
| Έλεγχος | PLC |
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 3500*3500*2100mm |
| Διάσταση τραπεζιού εργασίας | 2500*2000mm |
| Κεντρικός κινητήρας | 11kw |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Cnc-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Έλεγχος | CNC |
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 3000*2000*1500mm |
| Διάσταση Worktable | 2500*1300mm |
| Κύρια μηχανή | 7.5kw |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή κοπής πέτρας |
|---|---|
| Διάσταση τραπεζιού εργασίας | 2500*2000mm |
| Ακαθάριστη μηχανή | 19kw |
| Ακαθάριστο βάρος | 8000kg |
| Προδιαγραφές | 6500*6300*3800mm |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Εγκατάσταση στο εξωτερικό, επιτόπου εκπαίδευση, Ηλεκτρονική καθοδήγηση |
|---|---|
| Χρήση | Λατομείο & Επεξεργασία Φυσικής Πέτρας |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Εγκατάσταση στο εξωτερικό, επιτόπου εκπαίδευση, Ηλεκτρονική καθοδήγηση |
| Σύστημα κίνησης | Μειωτήρας υψηλής ακρίβειας & σερβοκινητήρας |
| Σκηνή εφαρμογής | Εξόρυξη λατομείου, Πέτρινο εργοστάσιο κοπής μπλοκ, Επεξεργασία πέτρας ειδικού σχήματος |
| Μέγεθος του τραπεζιού εργασίας | 3400*2000 |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Διεθνή Πρότυπα Συσκευασίας Μεταφορών |
| Χρόνος παράδοσης | 45 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100set/έτος |
| Μήκος καλωδίου | 19,1μ |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πλαστικό πακέτο, κατάλληλο για μεταφορά στη θάλασσα |
| Χρόνος παράδοσης | 1 μήνα |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T, D/P, Western Union, Paypal, Money Gram, άλλοι |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 Σετ/έτος |
| Κατανάλωση νερού | 4m3/h |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Διορθωτικό για θαλάσσια μεταφορά |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000Set/year |
| Σύστημα Ελέγχου | Σύστημα ελέγχου PLC |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κατάλληλο για θαλάσσιες/αεροπορικές/χερσαίες/σιδηροδρομικές μεταφορές. |
| Χρόνος παράδοσης | 1 μήνα |
| Όροι πληρωμής | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 Σετ/έτος |