| Τέμνουσα δύναμη | Υψηλή |
|---|---|
| Ακαθάριστη δύναμη | 15.5/19.5KW |
| Μέγιστη διάμετρος λεπίδων | 200/2 κομμάτια, 400/1 κομμάτια |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Κλιματισμός |
| Δυνατότητα κοπής | Μεγάλο |
| Χρώμα | μπλε και κίτρινος |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανική κοπή μετάλλων, κοπή ξύλου |
| Δύναμη | 5.5kw |
| Ανώτατο μήκος καλωδίων | 80m |
| Χρόνος εγγύησης | Ένα χρόνο |
| Μέγιστο μήκος κοπής | 1500mm |
|---|---|
| Λειτουργία | Αυτόματο |
| Διάμετρος λεπίδας κοπής | 600-800mm |
| Πακέτο μεταφορών | Φορτίο σε ένα εμπορευματοκιβώτιο 20 ποδιών |
| Κωδικός HS | 84641090 |
| Σχήμα αριθ. | CNC-2000 |
|---|---|
| Έλεγχος | CNC |
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 3000*2000*1500mm |
| Διάσταση τραπεζιού εργασίας | 2500*1300 χλστ |
| Κεντρικός κινητήρας | 7.5kw |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Zdbl-450 |
|---|---|
| Έλεγχος | PLC |
| Διάμετρος λεπίδων | &Phi 300-&Phi 600 |
| Ανώτατο μέγεθος επεξεργασίας | 3200*2000*100mm |
| Διάσταση Worktable | 3200*2000mm |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Dlc-1400 |
|---|---|
| Τέμνουσα δυνατότητα | Υψηλή ταχύτητα |
| Έλεγχος | PLC |
| Χρήση για | Ρωμαϊκή κοπή αυλακώσεων στυλοβατών |
| Ανώτατη διάμετρος επεξεργασίας (3 PC) | 4501400mm |
| Ονομασία | στήλη που σχεδιάζει περίγραμμα τη μηχανή |
|---|---|
| Διάσταση του σχεδίου | 3500*1300*2800MM |
| Κεντρικός κινητήρας | 7.5kw |
| Μέγεθος του τραπεζιού εργασίας | 1200*3500mm |
| Κατανάλωση ενέργειας | Χαμηλά |
| Διάσταση του σχεδίου | 6500*6300*3800mm |
|---|---|
| Κατανάλωση νερού | 6m3/H |
| Δύναμη | 5.5KW |
| Κωδικός ΕΣ | 84641090 |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική Τεχνική Τεχνική, Τεχνική Τεχνική, Τεχνική Τεχνική, Τεχνική Τεχνική |
| Επίπεδο θορύβου | Χαμηλά |
|---|---|
| Μέγιστη διάμετρος επεξεργασίας ((4 τεμάχια) | 500 χιλιοστά |
| Σύστημα ελέγχου | PLC/CNC |
| Μέγιστη διάμετρος επεξεργασίας | 250 χιλιοστών/4 κομμάτια 500 χιλιοστών/2 κομμάτια |
| μήκος επεξεργασίας | 501500mm |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Yhqj-2000/2500 |
|---|---|
| Έλεγχος | PLC |
| Ανώτατη διάμετρος του κυλίνδρου | &Phi 2500mm |
| Ανώτατο κάθετο ταξίδι ανύψωσης | 1500mm |
| Ανώτατο worktable ταξίδι | 3000mm |