| Διαμορφώστε το αριθ. | Yhjj-600-2000 |
|---|---|
| Έλεγχος | PLC |
| Στήλη της διαμέτρου | &Phi 600mm-&Phi 2000mm |
| Ανώτατο τέμνον πλάτος | 1300mm |
| Διάσταση περιλήψεων | 6300*5150*2100mm |
| Διαμορφώστε το αριθ. | DRC-250/500-2 ΚΈΝΤΡΟ ΑΝΊΧΝΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΕΛΈΓΧΟΥ-250/500-2 |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματος |
| Τέμνουσα δυνατότητα | Υψηλή ταχύτητα |
| Διάμετρος λεπίδων | &Phi 500 |
| Ανώτατη διάμετρος επεξεργασίας | &Phi 250/2PCS, &Phi 500/1PC |
| Στήλη της διαμέτρου | >600mm |
|---|---|
| Μέγιστο ύψος κοπής | 1500mm |
| Ανώτατο τέμνον πλάτος | 1300mm |
| Διάσταση περιλήψεων | 6300*5200*3200mm |
| Κεντρικός κινητήρας | 4kw |
| Περιστρεφόμενη γωνία Worktable | 0-90°/0-360° |
|---|---|
| Επιτραπέζιο Κίνημα | Αυτοματοποιημένο |
| Μέγεθος καροτσακιών | 3200*2000mm |
| Ακαθάριστη δύναμη | 20.5/24/27.5kw |
| Διάσταση του σχεδίου | 5850*4750*2700mm |
| Επιτραπέζιο Κίνημα | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Ακαθάριστο βάρος | 7000 κιλά |
| Διάσταση του σχεδίου | 6000*43600*2950mm |
| Διάμετρος λεπίδων | 350600mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τύπος | Μηχανή CNC |
|---|---|
| Υλικό | Stone |
| Διάσταση του σχεδίου | 2360mm*3600mm*2200mm |
| Δύναμη σπινθήρα | 5.5Kw |
| Βάρος | 1000 κιλά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Επιτραπέζιο Κίνημα | Αυτοματοποιημένο |
| Ακαθάριστη δύναμη | 20.5/24/27.5/27.5kw |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Κλιματισμός |
| Ονομασία προϊόντος | Τέμνουσα μηχανή γεφυρών |
| Εξέχουσα θέση | Γλυκό |
|---|---|
| Βαθμό κοπής | Υψηλή |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Κλιματισμός |
| Υλικό κοπής | Stone |
| Ταχύτητα κοπής | Υψηλή |
| Κατανάλωση ενέργειας | Χαμηλά |
|---|---|
| Ακαθάριστη δύναμη | 12.5Kw |
| Δυνατότητα κοπής | Μεγάλο |
| Ονομασία | στήλη που σχεδιάζει περίγραμμα τη μηχανή |
| Τέμνουσα δύναμη | Υψηλή |
| Ονομασία | στήλη που σχεδιάζει περίγραμμα τη μηχανή |
|---|---|
| Διάσταση του σχεδίου | 3600*1850*3000MM |
| Ακριβότητα κοπής | Υψηλή |
| Κατανάλωση ενέργειας | Χαμηλά |
| Κεντρικός κινητήρας | 11*2/15*2kw |