| Τύπος | Μηχανή CNC |
|---|---|
| Βάρος | 1000 κιλά |
| Σύστημα ελέγχου | cnc |
| Διάσταση τραπεζιού εργασίας | 2000*3000mm |
| Διάσταση του σχεδίου | 3060*4100*2200mm |
| Διάσταση του σχεδίου | 3060*4100*2200mm |
|---|---|
| Ονομασία | CNC Stone που χαράζει τη μηχανή |
| Ταχύτητα αέρα | 15m/min |
| Διάσταση | 2000mm*3000mm |
| Σύστημα ελέγχου | cnc |
| Υλικό | Stone |
|---|---|
| Δύναμη | Ηλεκτρικό |
| Τύπος | Μηχανή CNC |
| Ακριβότητα θέσης | 0.02mm |
| Δύναμη αξόνων | 11 kW |
| Μέγιστη διάμετρος επεξεργασίας | 300 χιλιοστά |
|---|---|
| Άξονας | 4-άξονας |
| Ανώτατο μήκος επεξεργασίας | 3500mm |
| Διάσταση του σχεδίου | 2250*5800*2700mm |
| Υλικό | Stone |
| Ακριβότητα επαναληψιμότητας | 00,02 mm |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | cnc |
| Άξονας | 3-axis |
| Υλικό | Stone |
| Ακριβότητα θέσης | 00,02 mm |
| Ονομασία | CNC Stone που χαράζει τη μηχανή |
|---|---|
| Βάρος | 1000 κιλά |
| Δύναμη | Ηλεκτρικό |
| Ακριβότητα επαναληψιμότητας | 00,02 mm |
| Δύναμη σπινθήρα | 5.5KW |
| Ακριβότητα θέσης | 00,02 mm |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | cnc |
| Ακριβότητα επαναληψιμότητας | 00,02 mm |
| Βάρος | 1000 κιλά |
| Ταχύτητα αέρα | 15m/min |
| Δύναμη σπινθήρα | 5.5KW |
|---|---|
| Άξονας | 3-axis |
| Ονομασία | CNC Stone που χαράζει τη μηχανή |
| Δύναμη | Ηλεκτρικό |
| Διάσταση του σχεδίου | 2360mm*3600mm*2200mm |
| Τύπος | Μηχανή CNC |
|---|---|
| Διάσταση του σχεδίου | 2360mm*3600mm*2200mm |
| Δύναμη | Ηλεκτρικό |
| Υλικό | Stone |
| Σύστημα ελέγχου | ΚΑΤ |
| Διάσταση του σχεδίου | 2360mm*3600mm*2200mm |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανή CNC |
| Σύστημα ελέγχου | cnc |
| Βάρος | 1000 κιλά |
| Δύναμη | Ηλεκτρικό |