| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Μέγεθος καλωδίου | 19.1m |
| Ακαθάριστο βάρος | 10500kg |
| Μέγιστο μέγεθος επεξεργασίας | 3500 × 3500 × 2200 mm |
| Ταχύτητα καλωδίου | 20-40m/s |
| Αριθμός μοντέλου | GWS-3500/CGWS-3500 |
| Κατανάλωση νερού | 4m3/h |
| Έλεγχος | CNC/PLC |
| Διάμετρος σύρματος | 0.6-1.8mm |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
| Ακριβότητα κοπής | Υψηλή |
| Στρίψιμο | 15KW |
| Σύστημα ελέγχου | Σύστημα PLC |
| Παράμετρος | Μονάδα | GWS-3500 | CGWS-3500 |
|---|---|---|---|
| Τύπος συστήματος ελέγχου | / | ΠΛΚ | ΚΑΤ |
| Μέγιστο μέγεθος επεξεργασίας | χμ | 3500 × 3500 × 2200 | 3500 × 3500 × 2200 mm |
| Ταχύτητα καλωδίου | m/s | 20-40 | 20-40 |
| Κεντρικός κινητήρας | kw | 15 | 15 |
| Διάσταση του σχεδίου | χμ | 9000 × 5800 × 5600 | 9000 × 5800 × 5600 |
| Ακαθάριστο βάρος | χιλιόγραμμο | 10300 | 10500 |
| Κατανάλωση νερού | m3/h | 4 | 4 |