| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Μήκος συρματόσχοινου | 19.1μ |
| Μεικτό βάρος | 10500kg |
| Μέγιστο μέγεθος επεξεργασίας | 3500*3500*2200mm |
| Ταχύτητα συρματόσχοινου | 20-40m/s |
| Αριθμός Μοντέλου | GWS-3500/CGWS-3500 |
| Κατανάλωση νερού | 4m3/H |
| Έλεγχος | CNC/PLC |
| Διάμετρος συρματόσχοινου | 0.6-1.8mm |
| Αυτοματισμός | Αυτόματο |
| Ακρίβεια κοπής | Υψηλή |
| Άξονας | 15KW |
| Σύστημα ελέγχου | ΣΥΣΤΗΜΑ PLC |
| Παράμετρος | Μονάδα | GWS-3500 | CGWS-3500 |
|---|---|---|---|
| Τύπος συστήματος ελέγχου | / | PLC | CNC |
| Μέγιστο μέγεθος επεξεργασίας | mm | 3500*3500*2200 | 3500*3500*2200mm |
| Ταχύτητα συρματόσχοινου | m/s | 20-40 | 20-40 |
| Κύριος κινητήρας | kw | 15 | 15 |
| Διαστάσεις περιγράμματος | mm | 9000*5800*5600 | 9000*5800*5600 |
| Μεικτό βάρος | kg | 10300 | 10500 |
| Κατανάλωση νερού | m³/h | 4 | 4 |
Αυτό το μηχάνημα υιοθετεί μια δομή κίνησης τύπου γάντρυ, επιτρέποντας την τοποθέτηση ακατέργαστων υλικών απευθείας στο έδαφος για επεξεργασία, εξοικονομώντας έτσι κόστος τρόλεϊ και συντήρησης. Ο μηχανισμός ανύψωσης χρησιμοποιεί ράγα οδηγού δεκαέξι πλευρών και είκοσι οκτώ σετ δομών κυλίνδρων, με σύγχρονη ανύψωση που επιτυγχάνεται μέσω ενδιάμεσης μετάδοσης. Αυτός ο σχεδιασμός προσφέρει πλεονεκτήματα όπως υψηλή σταθερότητα, υψηλή απόδοση και υψηλή ακρίβεια, καθιστώντας το κατάλληλο για την επεξεργασία μεγάλων πετρωμάτων.
Αυτό το μηχάνημα είναι η τέλεια επιλογή για:
Χειρίζεται απρόσκοπτα διάφορα σκληρά υλικά, συμπεριλαμβανομένου του γρανίτη, του μαρμάρου, του ψαμμίτη και του βασάλτη, καθιστώντας το ένα ευέλικτο πλεονέκτημα για επιχειρήσεις που στοχεύουν στην επέκταση της γκάμας των υπηρεσιών τους.
Οι παραδοσιακές μηχανές κοπής πέτρας συχνά υποφέρουν από χαμηλή απόδοση, υψηλή σπατάλη υλικών και περιορισμένη κινητικότητα. Αυτή η μηχανή κοπής με συρματόσχοινο διαμαντιού τύπου γάντρυ αντιμετωπίζει αυτά τα ζητήματα κατά μέτωπο: